Blog

Postřehy a zajímavosti

Účastníci jednodenního Základního kursu Nordic Walking v Praze-Nebušicích s Miroslavem Mirou, Nordic sports, 30.5.2020

Krátké ohlédnutí za Základním kurzem NW v Praze, 30.5.2020

Poslední květnovou sobotu jsem se jako instruktor zúčastnila celodenního Základního kurzu Nordic Walking v Praze-Nebušicích, který už jedenáctým rokem pořádá a vede Miroslav Mira z Nordic Sports, zakladatel NW v ČR a SR.

Nordic Walking Tour 2020 - 11. ročník tradiční sportovně-společenské akce odstartuje v sobotu 6. června v Kunratickém lese.

Zahájení Nordic Walking Tour, Praha-Kunratice, 6. 6. 2020

V sobotu 6. června odstartuje již po jedenácté sportovně-společenská akce, které se každý rok účastní početné zástupy aktivních lidí. Přijďte také strávit příjemný čas pohybem v krásném prostředí Kunratického lesa! Je mi potěšením účastnit se jako instruktorka dopolední části.

Lenka Křivánková, instruktor kondiční chůze/nordic walking

Dva roky instruktorem

Před dvěma lety, 28. května 2018, jsem získala osvědčení Instruktor kondiční chůze/nordic walking s akreditací MŠMT. Na tři prodloužené víkendy, strávené během tří jarních měsíců s partou a skvělými lektory z Nordic Sports v Brně, stále ráda vzpomínám.

V pondělí 18. 5. 2020 jsem byla hostem Snídaně s Novou. S kolegyní Kristinou Schejbalovou jsme ve dvou vstupech pohovořily o nordic walking a jménem Českého klubu Nordic Walking (ČKNW) jsme diváky pozvaly na první akci Nordic Walking Tour letošního roku, 6.6.2020 v Praze-Kunraticích. 

Nordic walking ve Snídani s Novou

V pondělí 18. května jsem byla hostem Snídaně s Novou. S kolegyní Kristinou Schejbalovou jsme ve dvou vstupech pohovořily o nordic walking a jménem Českého klubu Nordic Walking (ČKNW) jsme diváky pozvaly na první akci Nordic Walking Tour letošního roku, 6. 6. 2020 v Praze-Kunraticích.