Články a novinky

z pestrého dění kolem nordic walking

Bořetínský statek, základna pro Beauty víkend s jógou a nordic walking. Pořádá Michalela Levíčková (Samaya) a Lenka Křivánková (Nezrezneme.cz)

Pozvánka na Beauty víkend s jógou a NW

Zveme vás na BEAUTY VÍKEND DO KRÁSNÉHO BOŘETÍNSKÉHO STATKU. Jedna parta bude jógovat, druhá se provětrá s Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu.

Celodenní kurz Nordic Walker = váš kvalitní vstup do světa nordic walking! Již jedenáct let nejoblíbenější a nejpřínosnější formát od Nordic Sports.

Ohlédnutí za kurzem Nordic Walker I., Praha 5. 6. 2021

V sobotu 5. června 2021 jsem se jako instruktor zúčastnila celodenního kursu v Praze-Nebušicích. Sešlo se osm báječných dam, se kterými jsme si užili svižný a slunečný den v nebušickém lese Hlásek i nedaleké Divoké Šárce. Jak jsme se měli a co vše jsme podnikli? Pokochejte se ve fotogalerii Nordic Sports. Chcete se opravdu naučit Přečíst si víc oOhlédnutí za kurzem Nordic Walker I., Praha 5. 6. 2021[…]

Chcete najít pohyb, u kterého (konečně) vydržíte? Potřebujete rozhýbat ztuhlé svaly, zpevnit tělo nebo se zbavit obtěžujících tuků? Kurzy nordic walking se STOB vede zkušená instruktorka Lenka Křivánková

Nový kurz pro začátečníky a doběh podzimních kurzů se STOB

V polovině září 2020 jsme rozběhli osvědčené kurzy se STOB pro zcela nepolíbené nordic walking i ty, kteří již umí základy a chtějí se pravidelně hýbat. Po poradě se STOB.cz nastartujeme zbývající lekce v úterý 27. 4. (začátečníci) a ve čtvrtek 29. 4. (pokročilí). A rozjíždíme i nový kurz pro začátečníky!

Uvažujete o nákupu holí na nordic walking? Vyberte ty nejvhodnější se zkušeným instruktorem!

Příspěvek na nordic walking hole pro pojištěnce ZPMV

Pojišťovny myslí na aktivní! Pokud jste pojištěni u ZPMV (Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, 211), můžete po celý rok 2021 využít příspěvek z Fondu prevence. Uvažujete o nákupu holí na nordic walking? Vyberte ty nejvhodnější se zkušeným instruktorem!