Blog

Postřehy a zajímavosti

Od 2. do 6. března 2020 připravili instruktoři Nordic Walking Point ve spolupráci se STOB ukázkové lekce nordic walking zdarma u příležitosti Světového dne obezity (World Obesity Day, WOD).

Světový den obezity 2020 v pohybu!

V týdnu od 2. do 6. 3. 2020 u příležitosti Světového dne obezity připravili instruktoři sítě Nordic Walking Point (NWP) ve spolupráci se STOB (Stop obezitě) zdarma lekce nordic walking pro veřejnost po celé ČR. Zkuste si s námi nordic walking, severskou chůzi – mladou kondiční aktivitu, která v ČR získává stále více příznivců napříč generacemi.

Poslední únorový den, 29. 2. 2020, vyrážíme do Přírodního parku Drahaň-Troja! Část vstupného věnuji České asociaci pro vzácná onemocnění. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Pozvánka na výlet: Drahaňské údolí s ČAVO

Poslední únorový den, 29. 2. 2020, vyrážíme na nordic walking výlet z Bohnic do Drahaňského údolí, části Přírodní památky Drahaň-Troja! U příležitosti Mezinárodního dne boje proti vzácným chorobám věnuji část vstupného České asociaci pro vzácná onemocnění, která akci spolupořádá.

Nouzový stav

K opatřením proti šíření koronaviru v rámci nouzového stavu nově přibyl i zákaz volného pohybu osob (s účinností od 0.00 16.3.2020).  Přerušuji právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládám je nejdříve na druhou půlku dubna. Chodit ven můžete, ovšem za jistých podmínek. S ohledem na vývoj situace budu všechny informovat - e-mailem, zpravodajem. Pečujte o sebe s respektem a ohleduplností k ostatním. Zase se uvidíme! Lenka Křivánková
Přihlášení k odběru novinek a občasníku
Holler Box