Domů » Novinky » Den zdraví 2022 s nordic walking

Novinky a články o nordic walking

Den zdraví 2022 s nordic walking

U příležitosti Světového dne obezity 2022 jsem pro vás ve spolupráci se STOB (Stop obezitě) připravila lekce nordic walking na Dni zdraví. Zkuste si se mnou zdarma severskou chůzi - mladou kondiční aktivitu, která v ČR získává stále více příznivců napříč generacemi. Lekce jsou doplněny o cvičení s holemi a speciálními gumami Nordic walking gym.

Světový den obezity 2022 a aktivity v rámci Dne zdraví se STOB, včetně lekcí nordic walking zdarma ( Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

U příležitosti Světového dne obezity 2022 jsem pro vás ve spolupráci se STOB (Stop obezitě) připravila ochutnávkové lekce nordic walking v rámci březnového Dne zdraví.

Den zdraví 2022 – kdy a kde?

Březnová verze Dne zdraví se STOBem se uskuteční 5. března 2022 na nové radnici Prahy 12 (Generála Šišky 2375/6, Praha – Modřany).

Těšit se můžete na den plný pohybu, odborného poradenství, měření zdravotních parametrů, edukačních výstavek a ochutnávek. V rámci Dne zdraví bude pořádána i konference Žít a hubnout pro zdraví.

Vyzkoušejte si zdarma nordic walking!

Zkuste si zažít na vlastním těle přínosy severské chůze!

Nordic walking je mladá kondiční aktivitu, která si v ČR od roku 2003 získává stále více příznivců napříč generacemi. Její kouzlo spočívá v jednoduchosti, nenáročnosti na vybavení a možnosti provozovat celoročně – třeba i v místě bydliště!

Bonus: cvičení s holemi a gumami

Lekce jsou letos nově doplněny o cvičení s holemi a speciálními gumami Nordic walking gym. Vybavení vám zapůjčím zdarma.

Jediné, co budete investovat, je váš čas, chuť zkusit něco nového a důvěra ve mne jakožto vašeho instruktora 🙂

Ještě mne neznáte?

Váháte, jestli se mi svěřit do péče? Přečtěte si, jak se mnou byli spokojeni klienti soukromých i skupinových lekcí. Za všechny  reference jsem velmi vděčná! 

Termíny a registrace

U příležitosti Světového dne obezity 2022 jsem pro vás ve spolupráci se STOB (Stop obezitě) připravila lekce nordic walking. Zkuste si se mnou zdarma vyzkoušetseverskou chůzi - mladou kondiční aktivitu, která v ČR získává stále více příznivců napříč generacemi. Lekce jsou doplněny o cvičení s holemi a speciálními gumami Nordic walking gym. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Nordic Walking a cvičení s holemi (jednotlivci i páry), zdarma

sobota 5. 3. 2022, 11:00 – 12:30

registrace nutná, kapacita je omezena

U příležitosti Světového dne obezity 2022 jsem pro vás ve spolupráci se STOB (Stop obezitě) připravila lekce nordic walking. Zkuste si se mnou zdarma vyzkoušetseverskou chůzi - mladou kondiční aktivitu, která v ČR získává stále více příznivců napříč generacemi. Lekce jsou doplněny o cvičení s holemi a speciálními gumami Nordic walking gym. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Nordic walking a cvičení s gumami Nordic walking gym, zdarma

sobota 5. 3. 2022, 13:30 – 15:00

registrace nutná, kapacita je omezena

Kde se potkáme a kam půjdeme?

Sraz je před radnicí MČ Praha 12, nejlépe 20 minut před začátkem každé lekce.

Rozdám vám hole a vydáme se do Modřanské rokle k nádrži Lipiny. Celkem ujdeme maximálně 3 km.

Co potřebujete s sebou?

Sportovní vrstvené funkční oblečení podle počasí (mohou se hodit i slabé rukavice), malý batůžek, který neklouže z ramen, nízké sportovní boty s měkkou podrážkou (ne kotníčkové).

Den zdraví se STOB

Nordic Walking a cvičení s Lenkou Křivánkovou, instruktorkou nordic walking

 

A kam dál, když mne nordic walking “chytne”?

Na ukázkové lekce navazují kurzy nordic walking se STOB. Přečtěte si, jak s nimi byli spokojeni jejich účastníci?

Můžete se také přihlásit k odběru zpravodaje – jako první se dozvíte o chystaných akcích, výletech, kondičních výšlapech…

V září to opět rozjedeme!

Podzimní kurzy se STOB (Stop Obezitě) se rychle plní. Přidáte se k těm, kterým nordic walking mění životy?

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!