Domů » Novinky » Ohlédnutí: Podzimní kurz Nordic Walker II. v Praze

Novinky a články o nordic walking

Ohlédnutí: Podzimní kurz Nordic Walker II. v Praze

V sobotu 12. 11. 2022 jsem se jako asistující instruktor zúčastnila celodenního metodického kurzu Nordic Walker II. v Praze-Nebušicích. Sešlo se pět báječných dam, se kterými jsme si užili svižný, převážně mlhavý den v nedaleké Divoké Šárce.

Kurz vedl Miroslav Mira z Nordic Sports, zakladatel nordic walking v ČR a SR, asistovaly mu Veronika Peterková (Fyziosportys) a já, instruktorky sítě Nordic Walking Point.

Pro koho je kurz Nordic Walker II.?

Nordic Walker II. je mezikrokem od kurzu základního Nordic Walker I. k instruktorskému (IK). Je to metodický kurz, který navazuje na základní kurz Nordic Walker I. a je určen pro všechny outdoor a indoor instruktory, cvičitele, trenéry, pedagogy, fyzioterapeuty, zdravotnický, pečovatelský personál či nadšence, kterých se ptá jejich rodina, přátelé a okolí, co že je to tak baví 🙂

Jak jsme se měli a co jsme podnikli?

Pokochejte se ve fotogalerii Nordic walker II. v Praze 12.11. 2022 – Nordic Sports nebo si počtěte na FB stránce Nordic Walking Point.

Lenka

Celodenní metodický kurz Nordic Walker II. v Praze-Nebušicích 12. 11. 2022

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!