Domů » Novinky » Moje instruktorské výročí

Novinky a články o nordic walking

Moje instruktorské výročí

Momentka z mé historicky první lekce nordic walking v rozmanitém terénu Zahořanského stratotypu v Králově Dvoře.

Na den přesně před čtyřmi lety jsem – ještě jako instruktor “v procesu” – uspořádala svou první lekci. Dva moc šikovní a vnímaví účastníci si kondiční chůzi zamilovali na první vyšlápnutí! Tady jsem o tom napsala na Facebook 🙂

A dva měsíce nato, na konci května 2018, jsem úspěšně dokončila nejdelší instruktorský kurz v ČR, pořádaný zakladatelem NW v ČR a SR, Miroslavem Mirou z Nordic Sports, a stala se akreditovaným instruktorem kondiční chůze / nordic walking.

I letos se “IKáčko” koná – naskočíš?

Lenka

Momentka z mé historicky první lekce nordic walking v rozmanitém terénu Zahořanského stratotypu v Králově Dvoře. Dva moc šikovní a vnímaví účastníci si kondiční chůzi zamilovali na první vyšlápnutí!

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!