Domů » Novinky » Celodenní kurz Nordic Walker I. – sobota 12. 3. v Praze

Novinky a články o nordic walking

Celodenní kurz Nordic Walker I. – sobota 12. 3. v Praze

Chcete se opravdu naučit nordic walking? Vřele vám doporučuji celodenní kurs od Nordic Sports, který je nejoblíbenější a již třináct let prověřený.

Termín se blíží! Potkáme se v sobotu 12. března 2022 v Praze-Nebušicích. Tohoto kurzu se pravidelně účastním jako instruktor, vede jej Miroslav Mira, zakladatel nordic walking v ČR a SR.

Přihlaste se včas! Chlapi vítáni!

Lenka

Celodenní kurz Nordic Walker = váš kvalitní vstup do světa nordic walking! Již jedenáct let nejoblíbenější a nejpřínosnější formát od Nordic Sports.

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!