14. 8. 2019

Kurzy Nordic Walking

Podzimní série kurzů skončila…

Od poloviny září do začátku listopadu 2019 probíhaly osmitýdenní kursy pro zcela nepolíbené nordic walking i ty, kteří již umí základy a chtějí se pravidelně hýbat.

… a co dál?

Lekce pro pokročilé pořád šlapou!

V pondělí ráno (9-10:30) i nadále probíhají pravidelné lekce pro pokročilé. Do kdy? Dokud nás to bude bavit, zatím jsem vypsala lekce do 16. prosince 🙂 Přihoďte na sebe teplejší bundu, čepici a rukavice a přijďte taky! Hole s sebou. Sraz v 8:50 u buku vpravo za branou Vypich, Obora Hvězda, Praha 6-Liboc.

Chcete si taky dát si do těla s prima partou? Napište mi nebo volejte v předstihu, ideálně do soboty před lekcí. Nejrychlejší spojení je přes Facebook Messenger, odpovím obratem. U opakující se akce na Facebooku doporučuji vyznačit „Mám zájem“ nebo „Zúčastním se“. Budete pak informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.


Minikurz v Hostomicích, sobota 30. 11.

Poslední letošní minikurz nordic walking pro začátečníky se koná v sobotu 30. 11. v Hostomicích ve spolupráci se sport-relax centrem HejbejmeSe.cz.

Poslední letošní kurz nordic walking Nezrezneme.cz! Pořádáme ve spolupráci se sport-relax centrem HejbejmeSe.cz

Přihlášky: e-mailem – Markéta Lisá, HejbejmeSe.cz – ma.lisa@seznam.cz

U akce na Facebooku doporučuji vyznačit „Mám zájem“ nebo „Zúčastním se“. Budete pak informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.


Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, zápisky a fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

Buďte o krok napřed!

Přidejte se k odběratelům našeho občasníku s termíny akcí Nordic Walking, zajímavostmi a inspirací pro vaše kroky.
Holler Box