14. 8. 2019

Kurzy Nordic Walking

Nové série kurzů – jaro 2020!

Důležité upozornění:

vzhledem k aktuálnímu dění přerušujeme se svými kolegy a instruktory Nordic Walking Point právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládáme všechny březnové kurzy nejdříve na druhou půlku dubna.

Do všech kurzů se můžete hlásit a místa si rezervovat. Na registrované emailové adresy budeme zasílat včas informace s ohledem na vývoj situace. 

Více v článku „Koronavirus a naše služby“ (poslední aktualizace 16. 3. 2020, 01:19)


Od března 2020 startují osmitýdenní kursy – pro zcela nepolíbené nordic walking i ty, kteří již umí základy a chtějí se pravidelně hýbat. Každý kurz je koncipován jako celek osmi lekcí. Tento způsob organizace je osvědčený a přináší výsledky.

Chcete si taky dát do těla s prima partou? Napište mi nebo zavolejte pro radu, zda se pro Vás tento druh pohybu hodí. Můžete mi napsat i přes Facebook Messenger, odpovím obratem.

Informace o přihlášení na kurzy najdete u každého z nich. U akcí na Facebooku doporučuji vyznačit „Mám zájem“ nebo „Zúčastním se“. Budete pak informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.


Chcete najít pohyb, u kterého (konečně) vydržíte? Potřebujete rozhýbat ztuhlé svaly, zpevnit tělo nebo se zbavit obtěžujících tuků? Jarní kurz nordic walking se zkušenou instruktorkou Lenkou Křivánkovou startuje od března 2020!

Kurzy pro úplné začátečníky v exkluzivní spolupráci se STOB

aneb učíme se, objevujeme, cvičíme

Aktuálně vypsané kurzy:

úterý 17:30 – 19:00
Obora Hvězda, brána Vypich, Praha 6-Liboc

8 lekcí, 10. 3. – 28. 4. 2020

Více informací, akce na Facebooku

Přihlašování na stránkách STOB.

čtvrtek 17:30 – 19:00
Centrální park Stodůlky (Lužiny), Praha 13

8 lekcí, 19. 3. – 7. 5. 2020

Více informací, akce na Facebooku

Přihlašování na stránkách STOB.


Osm pohodových lekcí nordic walking s přidanou hodnotou. Nečeká vás “jen” nordic walking, ale i cvičení s holemi na protažení, uvolnění, zpevnění. Pojďte si dát zdravě do těla s Lenkou Křivánkovou, zkušenou, vlídnou a důslednou instruktorkou!

Kurz pro pokročilé

návazné pro absolventy mých kurzů pro začátečníky – upevňujeme, procvičujeme, makáme

pondělí 9:00 – 10:30
Obora Hvězda, brána Vypich, Praha 6-Liboc

8 lekcí, 9. 3. – 27. 4. 2020

Více informací a přihlášení, Facebook


Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na info@nezrezneme.cz. Děkuji.

Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras. U akcí na Facebooku doporučuji vyznačit „Mám zájem“ nebo „Zúčastním se“. Budete pak informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.

Těším se na shledanou a společně strávený čas!

Lenka

Nouzový stav

K opatřením proti šíření koronaviru v rámci nouzového stavu nově přibyl i zákaz volného pohybu osob (s účinností od 0.00 16.3.2020).  Přerušuji právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládám je nejdříve na druhou půlku dubna. Chodit ven můžete, ovšem za jistých podmínek. S ohledem na vývoj situace budu všechny informovat - e-mailem, zpravodajem. Pečujte o sebe s respektem a ohleduplností k ostatním. Zase se uvidíme! Lenka Křivánková
Přihlášení k odběru novinek a občasníku
Holler Box