Chcete se také naučit severskou chůzi?

Kurzy Nordic Walking

Příroda se probouzí a sluníčko nás láká ven!

Pojďte s námi rozhýbat celé tělo a naučit se základy kondiční chůze!

Připravujeme pro vás tyto kurzy:

Základní kurz Nordic walking

(více o náplni a místech konání kurzu)

Základní kurz Nordic walking: Podlesí u Příbrami
Základní kurz Nordic walking: Podlesí u Příbrami
14. října 2022, 16:00 - 19:00
Obecní úřad Podlesí (místo srazu), Podlesí

Pro aktuální program sledujte stránku akcí nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Kurzy nordic walking se STOB

Chcete se pravidelně hýbat? Provětrat se na čerstvém vzduchu a dopřát tělu zdravou kondiční aktivitu?

Od března 2022 opět startují pravidelné osmitýdenní kurzy se STOB – pro zcela nepolíbené nordic walking i ty, kteří již umí základy a chtějí si dát do těla s partou prima nordikářů. Kurzy se konají v krásné a „k walkerům přívětivé“ královské Oboře Hvězda na Praze 6.

 

Chcete se rovnou přihlásit?

Nabízíme vám lety osvědčený kurz s propracovanou metodikou pro začátečníky, sérii osmi lekcí techniky, cvičení i her s holemi a gumami Nordic Walking Gym.

Hledáte pohyb, u kterého (konečně) vydržíte? Chcete si dát pořádně do těla v přírodě? Nové úterní kurzy Nordic walking se STOB opět startují od 3. května 2022! Vede Lenka Křivánková, zkušená instruktorka Nordic Walking Point®

Úterní kurz 3. 5. - 21. 6. 2022

Přihláška na webu STOB

8. 3. – 26. 4. 2022 kurz zdárně ukončen 🙂

Nové čtvrteční kurzy nordic walking se STOB opět startují od 21. dubna 2022! Vede Lenka Křivánková, zkušená instruktorka Nordic Walking Point®

Čtvrteční kurz: 21. 4. - 9. 6. 2022

Nově přidán! Přihláška na webu STOB

Jste spíš individualista?

Dopřejete si raději individuální péči s plnou pozorností instruktora?

Zvu vás na soukromé lekce!

Ohlasy z kurzů NW se STOB

Lenka je přesně ten člověk, kterého jsem potřebovala potkat, když mě napadlo vyzkoušet nordic walking. Pohoda a elán současně a vždycky tak nějak ví, jak na vás, aby člověka bavila nejen celá lekce, ale ještě i závěrečné protahování a aby už se těšil na další výpravu s hůlkami!

Daniela Swart

Kurz s Lenkou byl bezvadný. Lenka je instruktorka velice trpělivá, poradí, ukáže, opraví chyby. Přestože už nějakou dobu NW chodím, díky kurzu a Lence jsem objevila nepřesnosti v mé technice chůze, na které se budu teď více soustředit. Kurz mě vyhovoval nejen pěkným místem (Obora Hvězda), ale i pečlivou přípravou pomocí dynamického strečinku (protažení a rozvičení před NW chůzí), posilovacími zastávkami, ale i správným závěrečným statickým strečinkem (protažení svalů po sportovním výkonu). Samozřejmě v kurzu nechyběla dobrá nálada, která k tomuto sportu patří. Děkuji, Lenko.

Daniela Ch.

Tento kurz je naprosto vyjímečný a to hlavně díky velmi profesionálnímu přístupu Lenky, která měla vše naprosto skvěle zorganizované a hlavně dokáže velmi mile, se zápalem sobě vlastním, nadchnout pro nordic walking. Oceňuji, že důsledně dbala na správné rozcvičení a protažení před a po chůzi. Lenka je skvělá lektorka, velmi pozitivní a milý člověk. Je vidět, že jí to baví a je no na výsledku hodně znát. Díky ní je možné na Hvězdě zažít nádherné chvíle s dvěma hůlkami a udělat něco pro své zdraví.

Jan Roučka

Do kurzu jsem se přihlásila, abych po dlouhé době izolace, kdy jsem výrazně přibrala, znovu rozhýbala své tělo a radovala se z pohybu na čerstvém vzduchu – navíc ve Hvězdě, kde jsem jako břevnovské dítě zažila mnoho her. A musím říci – byla to správná volba. Lenka je perfektní instruktorka, která z nás udělala prima partu, ve které jsem se i jako nejstarší účastník cítila velice dobře. O jejích profesionálních kvalitách již hovořili ostatní účastníci, takže já na závěr přidám: “Lenko, mockrát děkuji a těším se na další kurz a setkání!”

Milena V.

Jarní individuály

Posilujeme imunitu, skvěle se bavíme a udržujeme pružná těla - celoročně!

Kde a kdy se můžete potkat s nordic walking?

A online? Facebooková regionální skupina Nordic Walking Praha a Berounsko nebo moje stránka Nezreznemecz

Pro aktuální program sledujte stránku akcí nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Dotazy? Volejte nebo mi napište e-mail, odpovím obratem.

Přivítání | Toulky s B BRAUN Medical, nordic walking a mindfulness, Obora Hvězda, Praha 27. 5. 2021

Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

U akcí na Facebooku doporučuji vyznačit „Mám zájem“ nebo „Zúčastním se“. Budete pak informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi. Samotnou registraci je však třeba provést na webu STOB.cz.

Těším se na shledanou a společně strávený čas!

Lenka

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)