Novinky a články o nordic walking

Nordic dává volnost

Pohyb venku je naše spojení s přírodou, čerstvý vzduch do plic a volnost… Malé skupinky i individuální lekce nordic walking jsou ideální příležitost, jak se scházet a dělat to, co milujeme.

Společně. I od středy. ❤

Přeji všem pevné zdraví.

Lenka

Zájemci o soukromou lekci, zavolejte na tel.: 605 706 356 nebo napište na WhatsApp, případně Facebook Messenger.

Pohyb venku je naše spojení s přírodou, čerstvý vzduch do plic a volnost... Malé skupinky i individuální lekce #nordicwalking jsou ideální příležitost, jak se scházet a dělat to, co milujeme. Společně. I od středy. ❤ Lenka Křivánková
Nordic walking, naše srdeční záležitost.

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!