Soukromé seznámení s kondiční chůzí

Základní lekce Nordic Walking

Začínáte s nordic walking? Teprve se seznamujete se speciálními holemi? Chcete si dopřát soukromí při výuce? Udělejte první kroky na Základní lekci. Ta je odrazovým můstkem pro další zdokonalování a účast na dalších akcích, výšlapech a kondičních lekcích.

Chcete začít s Nordic Walking? Slyšíte poprvé o speciálních holích?

Pokud vás přilákaly mé stránky, nejspíš se zajímáte o zdravý pohyb. A pokud jste už o nordic walking slyšeli, pravděpodobně se chcete naučit základy techniky od začátku správně.

Dopřejte si soukromí při výuce a udělejte první kroky na Základní lekci.

Severská chůze je skvělý způsob, jak se rozhýbat, v každém věku i výchozí kondici. Je to báječná aktivita třeba při sedavém zaměstnání, po nemoci (covid)…

 

Nejspíš vás zajímá…

Pro koho: max. pro dvě osoby

Kde a kdy: na místě podle Vašeho výběru (Praha 6 a 13, Beroun, Loděnice, Chrustenice, Rudná…). Na vzdálenější místa za Vámi po domluvě dojedu za příplatek 10 Kč/km.

Délka: 2,5 hodiny, cena: 1 399 Kč

Hole: zapůjčím Vám zdarma speciální hole a poradím s výběrem. Získáte i slevu 10 % na nákup Nordic Walking holí značky START a doplňků (ledvinka…).

Sleva 20 % pro seniory nad 65 let, samoživitelky, maminky na MD a těhotné (třeba uvést v objednávce, později nelze vymáhat).

Možno uplatnit slevu 15 % pro klienty VoZP (Benefit Klub) díky spolupráci s Nordic Sports.

Základní lekce je odrazovým můstkem pro účast na dalších akcích, výšlapech a kondičních lekcích a samozřejmě další zdokonalování ve Vaší soukromé praxi.

Mám jasno, jdu na to!

Objednávka Základní lekce

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle Zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

  Po přijetí objednávky se vám ozvu a domluvíme podrobnosti. Aktuální ceník individuálních i skupinových lekcí. Změna vyhrazena.

  Kdo se Vám bude věnovat?

  Ing. Lenka Křivánková

  instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
  Zlatý Nordic Walking Point

   Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

  Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

  A co dělám, když zrovna někde neběhám s holemi? Jsem odjakživa "ajťák", baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

  Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

  Lenka

  Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

  Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)
  Zdravím, tady Lenka z Nezrezneme.cz! Našli jste mne, mám radost!

  Oslovil vás Nordic Walking?

  Nechte si zasílat informace o připravovaném programu, články a tipy přímo do e-mailové schránky a buďte o krok napřed!
  Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí a budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.