30. 7. 2019

Hodnocení klientů

Milí účastníci mých kurzů a lekcí, vážím si vaší zpětné vazby! Je to ocenění kvality mé práce a ukazatel vaší spokojenosti nejen s náplní, ale i vyjádření toho, jak na vás působím jako člověk a jak jste se pod mým vedením cítili.

Děkuji vám. Lenka


Reference – individuální lekce

Individuální lekce jsou nejefektivnější formou výuky nordic walking.

LinkedIn

Mí klienti se pohybují i na této největší světové profesní síti. Najdete tu i můj profil a můžeme se propojit.

Hrozně ráda a pravidelně chodím s holemi – Nordic Walking a na Lenku jako lektorku jsem natrefila na síti LinkedIn. Chvíli jsem ji sledovala, její přístup se mi líbil a tak jsme se na konci března setkaly a cvičily a pochodovaly jsme spolu. Lenka mi poradila co změnit, naučila mě nová cvičení. Bylo to svižné, velmi praktické a Lenka jako lektorka byla empatická, energická a moc milá. Vřele doporučuji, nehledě na to, že pravidelný pohyb svědčí nejen tělu, ale i mozku.

RNDr. Kateřina Kufová, lektorka a koučka, Leadership metodou horsemanship

S Lenkou jsem skutečně „propadla“ Nordic Walking. Pohybu se sama věnuji profesionálně 25 let a vím, jak je důležité mít dobrého instruktora, aby byl sport prospěšný nejen pro tělo, ale i pro mysl. Lenka je špička! Umí skvěle vysvětlit techniku, dat do těla a zároveň kompenzačně protáhnout. Je velmi kreativní, takže každá lekce má nějaké překvapení, hravost s holemi a hlavně je s Lenkou pohoda a legrace. Lenka NW uchopila skutečně celostně – je to trénink pro tělo, mysl i duši. A to já nesmírně cením a moc doporučuji. Díky, Leni!

Jana Kyriakou, expert na jógu a všímavost se zaměřením na posturální a duševní zdraví dospělých a dospívajících.

Lenku Křivánkovou jako instruktorku Nordic walking vřele doporučuji. Během individuální lekce mi vše trpělivě a mile vysvětlila a naučila základy chůze s holemi NW. Chůze s holemi má svá pravidla, aby byla co nejvíce ku prospěchu. Lekce mě nadchla, nebylo to jen o chození, ale i o cvičení a protahování. Hole jsem si po vyzkoušení u Lenky zakoupila a po roce chození NW už mám na kontě 2000 km, hodně kilometrů i s Lenkou 🙂

Eliška Mayerová, administrativní asistentka ve společnosti T-Mobile

Individuální lekce Nordic Walkingu v oboře Hvězda jsem si s kamarádkou velmi užila. Severská chůze s hůlkami mě v podání Lenky úplně nadchla. Vždy na nás něco nového vymyslela a cítila jsem po jejích hodinách, že jsem udělala zase něco super pro tělo i psychiku. Doporučuji vyzkoušet.

Olga Rochowanská, osobní stylistka, konzultantka autentického stylu a fungujícího šatníku

Reference zaslané e-mailem

Přihlásila jsem se k Lence do individuálního kurzu nordic walkingu, a měla jsem šťastnou ruku. Díky jejímu profesionálnímu a lidskému přístupu jsem postupně začala dělat pokroky a nordic walking jsem si velice oblíbila. Každý začátek je těžký, ale Lenka byla trpělivá a pomohla mi překonat počáteční obavy. Dále bych vyzvedla i cvičení s holemi, které je také součástí lekcí, a i místo konání v Oboře Hvězda se svou neopakovatelnou atmosférou.

Mária P., individuální lekce (permanentka, srpen-září 2020)

V době kovidové, jarní i současné, mi chůze s holemi dodává nejenom zdravý pohyb a „nutí“ mě pobýt na čerstvém vzduchu, ale hlavně mi dává pocit svobody, který je dnes tolik cenný… Jsem spíše introvert a samotář, proto chodím na své vycházky raději sama a díky Tvému kurzu a následně díky holím chodím mnohem dál od domu, ponejvíce do lesa. To je tak nesmírně blahodárný zážitek, který jsem zažila také dnes a cestou jsem si usmyslela, že Ti to musím napsat! Takže Leni, MOC DĚKUJI!

Markéta Lisá, lektorka jógy, masérka, Y O G A . M A . L I

STOB – kurz NW pro začátečníky, jaro 2020

Zaujaly vás ohlasy? Přijďte na skupinové kurzy!

Hodnocení kurzu Nordic Walking pro začátečníky se STOB, jaro 2020, Obora Hvězda. Děkuji za vaši zpětnou vazbu! Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Google

Recenze pro firmu Ing. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz ma Google.com

Facebook

Lenka je velice milá profesionálka a její kurz příjemně zábavný, adekvátně akční a velmi inspirující! Vřele doporučujeme!

Zveřejnil(a) Václav Lisý dne Sobota 30. listopadu 2019

Vlídná a trpělivá instruktorka Lenka, která nadchne pro NW i méně fyzicky zdatné a hlavně se na její lekci hodně nasmějete. Díky a brzo na shledanou!

Zveřejnil(a) Mašínová Markéta dne Čtvrtek 21. listopadu 2019

Lekce s Lenkou Křivánkovou. Leni, dekuju za zasvěcení do NW. Bylo to prijemne seznameni s timto bajecnym sportem….

Zveřejnil(a) Marie Sarnovská dne Úterý 23. dubna 2019

Nenásilný přístup a hlavně nadšení

Zveřejnil(a) Kazílková Jiřina dne Středa 31. července 2019

…. a další na facebookovém profilu Nezrezneme.cz – Nordic Walking & Fitness


Byli jste i vy spokojeni? Mám radost! Napsat doporučení trvá chvilku.

1. Na Facebooku:

  1. Přejděte na profil firmy Nezrezneme.cz – Nordic walking & Fitness.
  2. V horním menu klikněte na Hodnocení (pokud není tato volba vidět, klikněte na Další a pak na Hodnocení).
  3. Klikněte na Ano, pokud chcete stránku doporučit, nebo na Ne, pokud ji doporučit nechcete.
  4. Napište doporučení.
  5. Klikněte vedle tlačítka Přidat příspěvek a zvolte vybraný okruh uživatelů.
  6. Klikněte na Přidat příspěvek.
Vašich hodnocení si opravdu cením! Můžete mi je psaát na Facebook, LinkedIn, Google i e-mailem. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

2. Na Google

Stačí kliknout na odkaz a vyskočí okénko pro zápis hodnocení. Můžete přidat i fotku 🙂

3. Na LinkedIn

Pokud jsme ve spojení, můžete postupovat podle jednoduchého návodu.

4. Na webu Nordic Walking Point

Na stránce mého profilu můžete přiřadit Vámi zvolený počet hvězdiček.

Děkuji!

Lenka