Co o lekcích a kurzech říkají mí klienti?

Hodnocení klientů

Milí účastníci mých kurzů a lekcí, vážím si vaší zpětné vazby! Je to ocenění kvality mé práce a ukazatel vaší spokojenosti nejen s náplní, ale i vyjádření toho, jak na vás působím jako člověk a jak jste se pod mým vedením cítili.
Děkuji vám. Lenka

Reference – individuální lekce

Individuální lekce jsou nejefektivnější formou výuky nordic walking.

LinkedIn

Mí klienti se pohybují i na této největší světové profesní síti. Najdete tu i můj profil a můžeme se propojit.

Hrozně ráda a pravidelně chodím s holemi - Nordic Walking a na Lenku jako lektorku jsem natrefila na síti LinkedIn. Chvíli jsem ji sledovala, její přístup se mi líbil a tak jsme se na konci března setkaly a cvičily a pochodovaly jsme spolu. Lenka mi poradila co změnit, naučila mě nová cvičení. Bylo to svižné, velmi praktické a Lenka jako lektorka byla empatická, energická a moc milá. Vřele doporučuji, nehledě na to, že pravidelný pohyb svědčí nejen tělu, ale i mozku.

 

RNDr. Kateřina Kufová

lektorka a koučka, Leadership metodou horsemanship, PROENVI

S Lenkou jsem skutečně "propadla" Nordic Walking. Pohybu se sama věnuji profesionálně 25 let a vím, jak je důležité mít dobrého instruktora, aby byl sport prospěšný nejen pro tělo, ale i pro mysl. Lenka je špička! Umí skvěle vysvětlit techniku, dat do těla a zároveň kompenzačně protáhnout. Je velmi kreativní, takže každá lekce má nějaké překvapení, hravost s holemi a hlavně je s Lenkou pohoda a legrace. Lenka NW uchopila skutečně celostně - je to trénink pro tělo, mysl i duši. A to já nesmírně cením a moc doporučuji. Díky, Leni!

 .

Jana Kyriakou

expert na jógu a všímavost (mindfulness) a wellbeing mládeže a dospělých, Jana Kyriakou move. breathe. grow

 Lenku Křivánkovou jako instruktorku Nordic walking vřele doporučuji. Během individuální lekce mi vše trpělivě a mile vysvětlila a naučila základy chůze s holemi NW. Chůze s holemi má svá pravidla, aby byla co nejvíce ku prospěchu. Lekce mě nadchla, nebylo to jen o chození, ale i o cvičení a protahování. Hole jsem si po vyzkoušení u Lenky zakoupila a po roce chození NW už mám na kontě 2 000 km, hodně kilometrů i s Lenkou 🙂

Eliška Mayerová

administrativní asistentka, T-Mobile

Individuální lekce Nordic Walkingu v oboře Hvězda jsem si s kamarádkou velmi užila. Severská chůze s hůlkami mě v podání Lenky úplně nadchla. Vždy na nás něco nového vymyslela a cítila jsem po jejích hodinách, že jsem udělala zase něco super pro tělo i psychiku. Doporučuji vyzkoušet.

Olga Rochowanská

osobní stylistka, konzultantka autentického stylu a fungujícího šatníku

Reference zaslané e-mailem

Přihlásila jsem se k Lence do individuálního kurzu nordic walkingu, a měla jsem šťastnou ruku. Díky jejímu profesionálnímu a lidskému přístupu jsem postupně začala dělat pokroky a nordic walking jsem si velice oblíbila. Každý začátek je těžký, ale Lenka byla trpělivá a pomohla mi překonat počáteční obavy. Dále bych vyzvedla i cvičení s holemi, které je také součástí lekcí, a i místo konání v Oboře Hvězda se svou neopakovatelnou atmosférou.

Mária P.

individuální lekce (permanentka), překladatelka z německého jazyka

V době kovidové, jarní i současné, mi chůze s holemi dodává nejenom zdravý pohyb a „nutí“ mě pobýt na čerstvém vzduchu, ale hlavně mi dává pocit svobody, který je dnes tolik cenný… Jsem spíše introvert a samotář, proto chodím na své vycházky raději sama a díky Tvému kurzu a následně díky holím chodím mnohem dál od domu, ponejvíce do lesa. To je tak nesmírně blahodárný zážitek, který jsem zažila také dnes a cestou jsem si usmyslela, že Ti to musím napsat! Takže Leni, MOC DĚKUJI!

Markéta Lisá

lektorka jógy, masérka, Y O G A . M A . L I, Hostomice

Milá Lenko, jsi úžasná lektorka neb cítím každý sval v těle – to je výhoda netrénovaného člověka, protože trénovaný by necítil nic (jen dobrý pocit). Já můžu ocenit, co jsi povídala, a to, že NW je komplexní zapojení svalů. Joooooooo, je to tak!

Věra Volfová

garant poutí a zajištění tras, sdružení Cesta hvězdy

Kurzy Nordic Walking se STOB

Ohlasy z jarních kurzů 2022

Lektorka Lenka je prostě skvělá. Atmosféra, kterou vvytvořila během lekcí, byla velmi příjemná a přátelská a vždycky jsem se těšila. Když vám opravuje techniku, nikdy to nevyzní negativně, naopak povzbudí. Čas strávený na kurzu uteče rychle a nikdy se nebudete nudit. Doporučuji!

Katka Bílá

Kurs NW s instruktorkou Lenkou jsem si moc užila, naučila jsem základy NW chůze a na každou lekci jsem se moc těšila. Všem doporučuji a Leni diky moc! 🙂

Pavlína Leksová

Oceňuji výborné informace ke kurzu a spoustu dalších inspirativních návrhů a doporučení. Samotný kurz byl zábavný, naučil nejen NW, ale i další možnosti využití holí v přírodě. Pokud se chcete NW naučit, oblíbit si ho a pobavit se, určitě správná volba.

Jana B.

Kurz byl moc fajn a instruktorka Lenka je skvělá. Určitě to kurzem nekončí a něco společně ještě doufám podnikneme 🙂 Dana

Dana Cigániková

Kurzy Nordic Walking se STOB

Ohlasy z podzimních kurzů 2021

Kurz byl velmi zajímavý, již po třech lekcích jsem cítila, jak se mi zlepšuje dýchání a zpevňuje zádové a břišní svalstvo, zlepšuje kondice a celková síla svalů. Během roku a půl, co jsem byla na home officu, se mi celkově zdraví zhoršilo a já potřebovala restart. Nordic walking mi jej umožnil a za to jsem moc vděčná a šťastná.

Jana Mrázková

Kurz NW se STOB

Výborný kurz. Příjemná atmosféra, hezké prostředí (parky Hvězda, a Ladronka), propracovaná metodika kdy se člověk po krocích učí, pravidelná individuální zpětná vazba od letktorky, rozcvička a navazující cvičení, různá hravá zpestření. Všechny aktivity se průběžně přizpůsobují kondici. Moc doporučuju. 

Štěpán Kabele

Kurz NW se STOB

Pokud to s NW myslíte vážně, tak kurzy Lenky jsou naprosto ideální. Vše dokáže vysvětlit a nadchnout vás pro věc. Lenka je naprostá profesionálka.

Jan Roučka

Kurz NW se STOB pro pokročilé

Na jaře jsem absolvovala kurz pro začátečníky a nyní pro pokročilé. Nordic wallking jsem si díky Lence moc oblíbila. Lenka je milá, skvělá lektorka. Chůzi prokládá i cvičením a protahováním,takže trénink je i zábavný. Na jaře budu určitě zase pokračovat. 

Marcela Eliášová

Kurz NW se STOB pro pokročilé

Nejenže se sešla prima parta děvčat, ale objevila jsem novou možnost pohybu, moc si vážím vstřícnosti a trpělivosti lektorky a celkové jsem si užívala každý okamžik i báječné prostředí letohrádku Hvězda. Rozhodně to podzimním kurzem pro nás nekončí. 

Ivana Kudrnová

Kurz NW se STOB

Kurz byl zajímavý, líbila se mi pestrost jednotlivých lekcí, metodické vedení a úžasná vstřícnost a empatie lektorky Lenky. Těším se na další kurz.

Simona Mitinková

Kurz NW se STOB, ZŠ Červený vrch

Lenka je skvělá lektorka. Je pozitivní, milá a podporuje. Zároveň je důsledná a opravdu usiluje o to, aby se účastník správně naučil techniku Nordic walking. Lekce jsou dobře strukturované a Lenka je doplňuje posilujicimi cvicenimi v průběhu lekce. Už se těším na další kurz!

Kateřina Pellantová

Kurz NW se STOB

Lenka je skvělá, vše umí dobře vysvětlit a má i smysl pro humor. Pokud to půjde, na jaře se přihlásím znova. 

Šárka S.

Kurz NW se STOB pro pokročilé

Kurzy Nordic Walking se STOB

Ohlasy z jarního kurzu 2021

Lenka je přesně ten člověk, kterého jsem potřebovala potkat, když mě napadlo vyzkoušet nordic walking. Pohoda a elán současně a vždycky tak nějak ví, jak na vás, aby člověka bavila nejen celá lekce, ale ještě i závěrečné protahování a aby už se těšil na další výpravu s hůlkami!

Daniela Swart

Kurz s Lenkou byl bezvadný. Lenka je instruktorka velice trpělivá, poradí, ukáže, opraví chyby. Přestože už nějakou dobu NW chodím, díky kurzu a Lence jsem objevila nepřesnosti v mé technice chůze, na které se budu teď více soustředit. Kurz mě vyhovoval nejen pěkným místem (Obora Hvězda), ale i pečlivou přípravou pomocí dynamického strečinku (protažení a rozvičení před NW chůzí), posilovacími zastávkami, ale i správným závěrečným statickým strečinkem (protažení svalů po sportovním výkonu). Samozřejmě v kurzu nechyběla dobrá nálada, která k tomuto sportu patří. Děkuji, Lenko.

Daniela Ch.

Tento kurz je naprosto vyjímečný a to hlavně díky velmi profesionálnímu přístupu Lenky, která měla vše naprosto skvěle zorganizované a hlavně dokáže velmi mile, se zápalem sobě vlastním, nadchnout pro nordic walking. Oceňuji, že důsledně dbala na správné rozcvičení a protažení před a po chůzi. Lenka je skvělá lektorka, velmi pozitivní a milý člověk. Je vidět, že jí to baví a je no na výsledku hodně znát. Díky ní je možné na Hvězdě zažít nádherné chvíle s dvěma hůlkami a udělat něco pro své zdraví.

Jan Roučka

Do kurzu jsem se přihlásila, abych po dlouhé době izolace, kdy jsem výrazně přibrala, znovu rozhýbala své tělo a radovala se z pohybu na čerstvém vzduchu – navíc ve Hvězdě, kde jsem jako břevnovské dítě zažila mnoho her. A musím říci – byla to správná volba. Lenka je perfektní instruktorka, která z nás udělala prima partu, ve které jsem se i jako nejstarší účastník cítila velice dobře. O jejích profesionálních kvalitách již hovořili ostatní účastníci, takže já na závěr přidám: “Lenko, mockrát děkuji a těším se na další kurz a setkání!”

Milena V.

STOB – kurz NW pro začátečníky, jaro 2020

Zaujaly vás ohlasy? Přijďte na skupinové kurzy!

Hodnocení kurzu Nordic Walking pro začátečníky se STOB, jaro 2020, Obora Hvězda. Děkuji za vaši zpětnou vazbu! Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Reference: Google

Toto je jen část referencí. Všechny najdete na této stránce.

Své hodnocení můžete přidat 👉🏻  přímo sem

Reference - individuální lekce nordic walking z profilu Nezrezneme.cz na Google Business, Lenka Křivánková Reference - individuální lekce nordic walking z profilu Nezrezneme.cz na Google Business, Lenka Křivánková Reference - individuální lekce nordic walking z profilu Nezrezneme.cz na Google Business, Lenka Křivánková Reference - individuální lekce nordic walking z profilu Nezrezneme.cz na Google Business, Lenka Křivánková

Facebook

Lenka je velice milá profesionálka a její kurz příjemně zábavný, adekvátně akční a velmi inspirující! Vřele doporučujeme!

Václav Lisý

provozovatel, sportovní a relaxační centrum HejbejmeSe.cz, Hostomice

Individuální lekce s paní Lenkou splnila má očekávání i nároky. Lekce sestávala z několika částí, které plynule navazovaly jedna na druhou – zahřátí, úvodní instruktáž, chůze s opravováním, strečink, informace. Lekce byla vedena profesionálně a nadmíru zajímavě. Pro mne to bylo seznámení s hůlkami a rozhodně mě to namotivovalo k dalším krokům, lekcím a akcím. Děkuji Lence za její přístup.

Irena Ihnátová

lektorka

Vlídná a trpělivá instruktorka Lenka, která nadchne pro NW i méně fyzicky zdatné a hlavně se na její lekci hodně nasmějete. Díky a brzo na shledanou!

Markéta Mašínová

zdravotní sestra, FN Motol

Lenku znám osobně již delší čas a o tom, že dělá instruktorku NW jsem věděla přímo od ní a pravidelné zprávy mi také poskytuje FB. 😉 Lenka je velmi příjemná, pohodová, vždy dobře naladěná a vyzařuje z ní klid a trpělivost. Realita při lekcích s ní se u mě = očekáváním. Tj. vysvětlení co to NW je, co dobrého mi přinese a jak ji správně provádět, aby se právě ten přínos dostavil. 😊 Mám sedavé zaměstnání a chůze je pro mě relax. Až se naučím i správně seversky chodit, tak to bude i posilovna na čerstvém vzduchu a pevnější tělo. 😊

Alena Viktůrková

individuální lekce (dárkový poukaz k narozeninám)

Leni, dekuju za zasvěcení do NW. Bylo to prijemne seznameni s timto bajecnym sportem. Overila jsem si, ze nejde o procházku s ledabylym odpichovanim holemi…ma to smysl, pravidla a efekt 👍

Marie Sarnovská

Díky tetě jsem vyrazil v listopadu 2019 na první Nordic Walking po Praze. Chůze a pěší turistika mi není cizí. V práci jsem taky jen na nohou a běžně nachodím 15-20 km za den, nedostatkem pohybu tedy rozhodně netrpím. Bez přehánění mě to hned chytlo, a to i přesto, že jsem měl velké předsudky chodit s hůlkami, natož po Praze. Po prvních čtyřech procházkách s hůlkami i mimo Prahu, které jsem používal dle rad instruktory Lenky, jsem začal velice jasně pociťovat, že zapojuji velkou část svalového aparátu svého těla. A to i svaly, o kterých jsem předtím ani nevěděl. Přestaly mě bolet trapézové svaly, a také jsem pocítil silnější spalování a tím větší pocit zahřátí. Měřím 183 cm, vážím aktuálně kolem 78 kg a je mi 37 let. Protože jsem si od začátku, kdy jsem začal s Nordic Walking, kupoval již dvoje kalhoty, tak vím, že jsem i ztratil pár centimetrů v pase. V neposlední řadě je Nordic Walking výborný psychický odpočinek a největší benefit je parta lidí, kteří jdou s Vámi. Pokud hledáte zdravou a účinnou sportovní aktivitu, tak sám za sebe doporučuji Nordic Walking a instruktorku Lenku Křivánkovou pro každého, kdo se chce jen trochu hýbat a má rád výlety se skvělými lidmi

Daniel Matějka

…a další na FB stránce Nezrezneme.cz – Nordic Walking & Fitness

Byli jste i vy spokojeni? Mám radost! Napsat doporučení trvá chvilku.

1. Na Facebooku:

  1. Přejděte na profil firmy Nezrezneme.cz – Nordic walking & Fitness.
  2. V horním menu klikněte na Hodnocení (pokud není tato volba vidět, klikněte na Další a pak na Hodnocení).
  3. Klikněte na Ano, pokud chcete stránku doporučit, nebo na Ne, pokud ji doporučit nechcete.
  4. Napište doporučení.
  5. Klikněte vedle tlačítka Přidat příspěvek a zvolte vybraný okruh uživatelů.
  6. Klikněte na Přidat příspěvek.
Vašich hodnocení si opravdu cením! Můžete mi je psaát na Facebook, LinkedIn, Google i e-mailem. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

2. Na Google

Stačí kliknout na odkaz a vyskočí okénko pro zápis hodnocení. Můžete přidat i fotku 🙂

3. Na LinkedIn

Pokud jsme ve spojení, můžete postupovat podle jednoduchého návodu.

4. Na webu Nordic Walking Point

Na stránce mého profilu můžete přiřadit Vámi zvolený počet hvězdiček.

Děkuji!
Lenka