Domů » Novinky » Kdo je Lenka?

Novinky a články o nordic walking

Kdo je Lenka?

Zdravím vás, noví i ostřílení walkeři a walkerky!

Těší mne, že jste zavítali na mou stránku. Jmenuji se Lenka Křivánková a jsem autorkou, hybatelkou, planoucím srdcem i nadšenou duší projektu Nezrezneme.cz – Nordic Walking & Fitness. Nordic Walking je moje láska na první odpich. Zamilovat se je jednoduché: stačí vám dvě nohy, dvě ruce, chuť se hýbat a být venku. Do rukou ty správné hole, co člověka postrčí vpřed a pořádně rozhýbou celé tělo. Stačí jen vykročit, to ostatní přijde samo 🙂 

Lenka instruktorka

Nápad ohledně instruktorského kursu se mi v hlavě zrodil na jaře roku 2017. Pátrala jsem, kde jej absolvovat, a oko mi padlo na Nordic Sports z Brna. S Miroslavem Mirou, zakladatelem nordic walking v ČR a SR, jsem v listopadu 2017 absolvovala kurs Průvodce a získala stejnojmenné osvědčení. Po třech měsících intenzivní práce a úspěšně složených zkouškách jsem 27. května 2018 získala nejvyšší osvědčení Instruktor kondiční chůze/nordic walking s akreditací MŠMT.

Od jara 2018 vedu kurzy Nordic Walking v Praze a v Berouně a okolí. Pražská Obora Hvězda mi učarovala nejen svým duchem, ale hlavně ideálními terény pro Nordic Walking. S klienty ráda cvičím a využívám speciální gumy  Nordic gym neboli cvič-gumy, posilovnu do kapsy. Podrobnosti se dočtete na stránce Kurzy. 

Po absolvování Základního kurzu se mí klienti rádi účastní výletů s Nordic Walking. Poznávají na nich krásy zejména v okolí Prahy, Český kras, Křivoklátsko, Brdy a jiné přírodní lokality, kde si zároveň procvičí a upevní techniku kondiční chůze. Termíny výšlapů najdete v přehledu akcí.

Doporučení

Přečtěte si reference od klientů.

Nordic Walking a já v médiích

Dostalo se mi jedinečné příležitosti pohovořit o Nordic Walking v předních českých médiích. Mohli jste mne vidět ve Snídani s Novou, v živém vstupu do Studia 6 na ČT24 i slyšet v Českém rozhlase Region.

Všechny důležité odkazy: Lenka Křivánková ve virtuálním světě

Pěkně přehledně na jedné stránce: Nezrezneme.cz na Facebooku, regionální skupina Nordic Walking Praha a Berounsko a další

Lenka ve volném čase

Kromě Nordic Walking holí ráda držím v rukou housle v soukromém amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa. Fotka je z natáčení studentského filmu FAMU v Národním divadle.

Smyčcový orchestr Musica Alternativa při natáčení studentského filmu FAMU v Národním divadle

Má osobní historie Nordic Walking

Magické místo nad obcí Mořinka - menhir a křeslo | Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

S chůzí s holemi jsem se poprvé setkala v dubnu 2016 ve zdickém Studiu zdraví MK. Díky skvělé instruktorce a fyzioterapeutce Ivaně Černíkové jsem zjistila, že to byl trekking, nikoliv nordic walking, nicméně svižnou chůzi s holemi jsem si hned zamilovala.

V červnu 2017 jsem se zúčastnila druhého ročníku charitativního závodu Nordic Walking Challenge Czech Republic a obsadila sympatické 4. místo. Moje dcera Veronika (tenkrát devítiletá) ve své kategorii zvítězila. Při letošním 4. ročníku jsem již nezávodila, ale pomáhala jako instruktor před závodem a spolupodílela se na organizaci a zajištění hladkého průběhu závodu.

V dubnu 2017 jsem se poprvé přihlásila do “chodecké” výzvy na RUNGO.cz – S RUNGO tam dojdete – a na Endomondo jsem se jí účastnila, dokud RUNGO.cz fungovalo. Několikrát jsem i vyhrála cenu pro vylosovaného chodce měsíce a jednou i za fotku, která skončila mezi nejlepšími deseti ve Facebookové soutěži.

Pokud jste dočetli až sem, nejspíš jsem vás něčím zaujala 🙂

Až se budete chtít kvalitně naučit Nordic Walking a získat tak zdravou a hodnotnou pohybovou aktivitu pro celý zbytek života, jsem tu pro vás!

Lenka

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!