8. 6. 2020

Nordic walking a já v médiích

Studio 6, živý vstup, sobota 6. 6. 2020

Dnes odstartovala Nordic walking tour zastavením v Kunratickém lese. V živém vstupu jsem na ČT24 představila celý seriál a s reportérkou udělala krátkou ukázku severské chůze.
Štáb České televize a dvě instruktorky nordic walking. Zleva redaktorka Lada Kolovratová, Lenka Křivánková, Petra Kyselková (vedla rozcvičku před startem), pan kameraman a pan zvukař.

V sobotu 6. 6. 2020 odstartovala letošní, již jedenáctá Nordic walking tour zastavením v Kunratickém lese. V živém vstupu pořadu Studio 6 – Víkend jsem na ČT24 představila celý seriál a s redaktorkou Ladou Kolovratovou předvedla krátkou ukázku severské chůze. Kolegyně Petra Kyselková mezitím vedla rozcvičku skupiny, která se chystala vyrazit na dnešní okruh.

Odkaz na živý vstup ve Studiu 6 – Víkend, video jsem uložila i na YouTube. Více fotek ve fotogalerii (v přípravě).


Snídaně s Novou, pondělí 18. 5. 2020

V pondělí 18. 5. 2020 jsem byla hostem Snídaně s Novou. S kolegyní Kristinou Schejbalovou jsme ve dvou vstupech pohovořily o nordic walking a jménem Českého klubu Nordic Walking (ČKNW) jsme diváky pozvaly na první akci Nordic Walking Tour letošního roku, 6.6.2020 v Praze-Kunraticích. 
Instruktorky Lenka Křivánková a Kristina Schejbalová těsně před začátkem prvního vstupu o nordic walking v TV Nova

S kolegyní Kristinou Schejbalovou (Zelená tělocvična) jsme posnídaly s Novou a pohovořily o nordic walking. Moderátorka Kristina Kloubková si s nadšením (a bez podpatků) vyzkoušela severskou chůzi i krátké cvičení. Diváky jsme jménem Českého klubu Nordic Walking pozvaly na zahájení letošní Nordic Walking Tour v sobotu 6. 6. 2020 v Kunratickém lese.

Více k našemu vystoupení, včetně fotogalerie.