Má vystoupení o Nordic Walking v médiích

Nordic Walking a já v médiích

První lednovou sobotu jsme vyrazily na Novoroční výšlap na Hrad Valdek v Brdech. Konala se tam akce Valdekova medovina – setkání přátel hradu ve prospěch spolku pro obnovu hradu. A všimla si nás RTV Podbrdsko :)

RTV Podbrdsko, živý vstup v reportáži, 9. 1. 2023

Novoroční výšlap na hrad Valdek v Brdech jsme spojily s návštěvou akce Valdekova medovina. Během tohoto tradičního setkání přátel hradu Valdek nás zastihl reportér regionální televize RTV Podbrdsko a vyzpovídal nás v krátkém vstupu.

Více si přečtete v článku Šly na Hrad a skončily v televizi

Český rozhlas Region, živý vstup, 28. 12. 2020

V krátkém živém telefonickém vstupu “Nordic walking – skvělá příležitost k pohybu i v zimě (i pro starší ročníky)” jsem představila nordic walking jako aktivitu, se kterou lze začít v jakémkoliv věku. Seznámila jsem posluchače s plánovanými termíny Nordic Walking Tour v roce 2021. Již 12. ročník této sportovně-společenské akce na různých místech celé ČR pořádá Český klub Nordic Walking (ČKNW).

Záznam vstupu byl na stránkách Českého rozhlasu dostupný jen po omezenou dobu. Nabízím vám staženou nahrávku (prvních několik vteřin je hudba, nelekejte se :).

ČT24 – Studio 6, živý vstup, sobota 6. 6. 2020

V sobotu 6. 6. 2020 odstartovala letošní, již jedenáctá Nordic Walking Tour zastavením v Kunratickém lese. V živém vstupu pořadu Studio 6 – Víkend jsem na ČT24 představila celý seriál a s redaktorkou Ladou Kolovratovou předvedla krátkou ukázku severské chůze. Kolegyně Petra Kyselková mezitím vedla rozcvičku skupiny, která se chystala vyrazit na dnešní okruh.
Odkaz na živý vstup ve Studiu 6 – Víkend, video jsem uložila i na YouTube. Více fotek ve fotogalerii (v přípravě).

TV Nova – Snídaně s Novou, pondělí 18. 5. 2020

S kolegyní Kristinou Schejbalovou (Zelená tělocvična) jsme posnídaly s Novou a pohovořily o nordic walking. Moderátorka Kristina Kloubková si s nadšením (a bez podpatků) vyzkoušela severskou chůzi i krátké cvičení. Diváky jsme jménem Českého klubu Nordic Walking pozvaly na zahájení letošní Nordic Walking Tour v sobotu 6. 6. 2020 v Kunratickém lese.
Více k našemu vystoupení, včetně fotogalerie.