8. 6. 2020

Nordic walking a já v médiích

Český rozhlas Region, živý vstup, 28. 12. 2020

V krátkém živém telefonickém vstupu „Nordic walking – skvělá příležitost k pohybu i v zimě (i pro starší ročníky)“ jsem představila nordic walking jako aktivitu, se kterou lze začít v jakémkoliv věku. Seznámila jsem posluchače s plánovanými termíny Nordic Walking Tour v roce 2021. Již 12. ročník této sportovně-společenské akce na různých místech celé ČR pořádá Český klub Nordic Walking (ČKNW).

Záznam vstupu byl na stránkách Českého rozhlasu dostupný jen po omezenou dobu. Nabízím vám staženou nahrávku (prvních několik vteřin je hudba, nelekejte se :).


ČT24 – Studio 6, živý vstup, sobota 6. 6. 2020

Dnes odstartovala Nordic walking tour zastavením v Kunratickém lese. V živém vstupu jsem na ČT24 představila celý seriál a s reportérkou udělala krátkou ukázku severské chůze.
Štáb České televize a dvě instruktorky nordic walking. Zleva redaktorka Lada Kolovratová, Lenka Křivánková, Petra Kyselková (vedla rozcvičku před startem), pan kameraman a pan zvukař.

V sobotu 6. 6. 2020 odstartovala letošní, již jedenáctá Nordic walking tour zastavením v Kunratickém lese. V živém vstupu pořadu Studio 6 – Víkend jsem na ČT24 představila celý seriál a s redaktorkou Ladou Kolovratovou předvedla krátkou ukázku severské chůze. Kolegyně Petra Kyselková mezitím vedla rozcvičku skupiny, která se chystala vyrazit na dnešní okruh.

Odkaz na živý vstup ve Studiu 6 – Víkend, video jsem uložila i na YouTube. Více fotek ve fotogalerii (v přípravě).


TV Nova – Snídaně s Novou, pondělí 18. 5. 2020

V pondělí 18. 5. 2020 jsem byla hostem Snídaně s Novou. S kolegyní Kristinou Schejbalovou jsme ve dvou vstupech pohovořily o nordic walking a jménem Českého klubu Nordic Walking (ČKNW) jsme diváky pozvaly na první akci Nordic Walking Tour letošního roku, 6.6.2020 v Praze-Kunraticích. 
Instruktorky Lenka Křivánková a Kristina Schejbalová těsně před začátkem prvního vstupu o nordic walking v TV Nova

S kolegyní Kristinou Schejbalovou (Zelená tělocvična) jsme posnídaly s Novou a pohovořily o nordic walking. Moderátorka Kristina Kloubková si s nadšením (a bez podpatků) vyzkoušela severskou chůzi i krátké cvičení. Diváky jsme jménem Českého klubu Nordic Walking pozvaly na zahájení letošní Nordic Walking Tour v sobotu 6. 6. 2020 v Kunratickém lese.

Více k našemu vystoupení, včetně fotogalerie.