Novinky a články o nordic walking

PF 2021

Vše nejlepší v roce 2021 a úspěšnou realizaci vašich projektů přeje Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking

Milí přátele, klienti a příznivci nordic walking,

děkuji vám za přízeň v letošním roce, za všechny milé chvíle, které jsme spolu mohli strávit. Vážím si jich o to více, protože nám jich okolnosti dopřály poskrovnu, mnohem méně, než bychom bývali chtěli…

Ve velké míře jsme byli nuceni vzdát se výletů i skupinových lekcí, jedinou možností výuky nordic walking tak zůstaly individuální lekce.

S mnohými z vás jsme se začali potkávat na Facebooku nebo Instagramu, řada nových klientů přišla na doporučení těch stávajících.

Věřím, že se napřesrok budeme zase scházet na kurzech, lekcích i výletech.

Ať se vám v roce 2021 vydaří vše, na co jste letos „zadělali“ a vlivem okolností nemohli či nestihli uskutečnit.

Vaše

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!