Instruktoři, kurzy a místa vhodná pro severskou chůzi

Nordic Walking Point

Nordic Walking Point je autorský projekt Miroslava Miry v oblasti Nordic Walking, který vznikl v České republice za chůze v roce 2009.

Nordic Walking Point přináší značku, která instruktorům pomáhá být vidět. Cílem je poskytovat kvalitní služby, vybavení a informace o lidech a místech, které stojí za to poznat.

Najdete je díky portálům www.nordicwalkingpoint.cz a www.nordicsports.cz.

Instruktor je nejvyšším stupněm certifikace.

Od instruktora se Vám dostane veškerých služeb Nordic Walking – od zapůjčení kvalitních holí, dobré rady „jak na to“ – jednoduše, efektivně a elegantně.

Instruktor vám nabízí své dovednosti, znalosti a také svůj osobní přístup. Dále Vám instruktor přináší setkání, které může být zdrojem vašeho rozvoje (vyladění pohybových vzorců, cvičení pro inspiraci, zajímavé zdroje informací). Navíc Vás instruktor provede terény a dá tip, kam se vydat na stezky s hůlkami.

Kvalitně vyškolený a certifikovaný instruktor Vás provede správnou technikou severské chůze tak, aby Vám přinášela to, co od ní očekáváte.

Podrobněji k NWP a podmínkách získání osvědčení Instruktor kondiční chůze Nordic Walking na stránce www.nordicwalkingpoint.cz.

Autor textu: Nordic sports, upraveno

Nordic Walking Point je značka kvality služeb Nordic Walking. Jedná se o projekt, který si klade za cíl vytvářet, zviditelňovat a podporovat místa, kde se klientům dostane prvotřídních služeb pro provozování Nordic Walking. Certifikace Nordic Walking Point symbolizuje kvalitu a prestiž z hlediska zázemí potřebného vybavení (kvalitních a správných holí), služeb poskytovaných vyškoleným personálem a vhodného terénu. Nordic Walking Point je autorský projekt Miroslava Miry v oblasti Nordic walking, který vznikl v České republice za chůze v roce 2009. Cílem certifikace Nordic Walking Point je pomoci Vám najít kvalitní služby spojené s Nordic Walking a zviditelnit lidi a místa, které je poskytují. Takové místo je označeno certifikovanou známkou Nordic Walking Point v hodnotě bronzové, stříbrné či zlaté. Další informace, konkrétní místa a lidi najdete na www.nordicwalkingpoint.cz.

Vstup do sítě instruktorů Nordic Walking Point

Jsi instruktor Nordic Walking vyškolený jinde než u Nordic Sports? Rád by ses stal součástí sítě Nordic Walking Point? Rádi tě vezmeme mezi sebe. 

Pročti si kritéria a směle se přidej!

Lenka a Nordic Walking Point

Je mi potěšením, že jsem součástí této “rodiny”!

Instruktoři Nordic Walking Point na pravidelném setkání, tzv. SISU, na základně Nordic Sports v Brně-Lesné.

Instruktoři Nordic Walking Point na pravidelném setkání, tzv. SISU, na základně Nordic sports v Brně-Lesné.