Komplexní cvičení pomocí cvič-gum

Nordic Walking gym aneb chodící posilovna

Seznamte se s novinkou Nordic gym, vaší posilovnou do kapsy! Vytvořte si pomocí cvič-gum a holí „chodící posilovnu“. Dvě lehké natahovací gumy (ale materiálem to gumy nejsou) se jednoduše přichytí na hole a cvičíme. Cvič-gumy fungují na základě „odporu“, je tedy možné zařadit jakékoliv posilovací cvičení s „odporem“, který překonáváte. Variabilita je omezena jen vaší fantazií. Pro jednotlivce, dvojice či skupiny. Lze s nimi aplikovat cvičení jógy, pilates, sm systém či jakékoliv jiné posilování.

Nordic walking gym je vaše chodící posilovna. Cvič-gumy uvítá každý, kdo si chce zpevnit tělo, udělat si venku, v přírodě „malou tělocvičnu“, tzn. jít, na pěkném místě se zastavit, zacvičit a jít dál.

Jsou k dispozici ve třech modelech, v lehkém, středním a silném odporu, tedy použitelné od dětí, dědů i babiček přes zdatné až sportovce. Uvítá je každý, kdo si chce zpevnit tělo, udělat si venku, v přírodě „malou tělocvičnu“, tzn. jít, na pěkném místě se zastavit, zacvičit a jít dál. S cvič-gumami můžeme trénovat zpevnění středu těla (core), koordinaci, rovnováhu, symetrizaci atd.

Navíc, je to zábava nejen pro jednotlivce, ale i skupiny – ideální doplněk na lekce pro instruktora Nordic Walking (a nezáleží, s jakou značkou holí chodí :). Jsou praktické, vejdou se do malé ledvinky.

Cvič-gumy ráda zařazuji i do svých lekcí nordic walking, podívejte se a přijďte si je vyzkoušet!

Lenka

Nordic Walking Gym aneb cvič-gumy