Novinky a články o nordic walking

Rozběháme Česko – výzva nejen pro běžce!

V pondělí 19. října 2020 v osm ráno odstartovala výzva pro všechny aktivní lidi. Přidejte se taky! Běžte, choďte, sami nebo se psem, v týmu…

Pravidla najdete na stránce Rozběháme Česko. Při registraci si vyberete, jakým způsobem se chcete zúčastnit, vyplníte jméno týmu a pak už nahráváte záznamy svých aktivit v období 19. – 29. října, po dnech nebo najednou.

Já mám krásné číslo 50 a chodím nordic walking za tým Nezrezneme.cz. Jdeš do toho se mnou? Zbývá jediný krok – registrovat se a chodit 🙂

Lenka

Moje registrace ve výzvě Rozběháme Česko, 19. - 29. 10. 2020. Lenka Křivánková, tým Nezrezneme.cz
Moje registrace ve výzvě Rozběháme Česko, 19. – 29. 10. 2020. Lenka Křivánková, tým Nezrezneme.cz

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!