Domů » Novinky » NaSTARTujte svůj jedinečný nordic walking!

Novinky a články o nordic walking

NaSTARTujte svůj jedinečný nordic walking!

Nordic Walking patří lehké sportovní hole, abyste z této aktivity mohli mít užitek a příjemný zážitek, který budete chtít pravidelně opakovat. Hole pro Nordic Walking se nejčastěji zaměňují za turistické (hole do hor).

Finské hole pro Nordic Walking & Nordic Running značky START v sobě snoubí kvalitu, účelnost i krásu. Dejte sbohem tuctovým a okoukaným hnědo-zeleno-černým holím a odražte se s elegancí vstříc barevným zážitkům!

Důležité: START vám nabízí i řadu vychytávek, jako třeba skládací (teleskopické) hole pro cestovatele, děti nebo ty, kdož si chtějí hole půjčovat v rámci rodiny, dále poutka click pro fajnšmekry, ledvinky pro chodce i běžce… podívejte se úplně dolů na stránku!

Jednodílné hole Nordic Walking & Nordic Running

U vybraných modelů  holí (SPIRIT, FLOW, X-TRAIL, CORE) přináší do ČR jejich výhradní dovozce, firma Nordic Sports, nový design:

SPIRIT
KOUŘOVĚ ČERVENÁ (magicky přitažlivá, mění kouřové signály na denním světle)

Hole START SPIRIT pro Nordic Walking & Nordic Running

X-TRAIL
SVĚTLE ZELENÁ (pro nový začátek)

Hole START X-TRAIL pro Nordic Walking & Nordic Running

FLOW
ŽLUTÁ (zářivá jako sluneční paprsek)

Hole START FLOW pro Nordic Walking & Nordic Running

CORE
SVĚTLE MODRÁ (seversky nebeská)

Hole START CORE pro Nordic Walking & Nordic Running

Vychytaný nordic walking s jedinečnými doplňky

Click poutko

Poutko CLICK (oddělávací poutko) je výborně střižené, měkké, dýchá, sedí na ruce. Uvítají všichni sportovně založení, instruktoři, pejskaři nebo fotografové, kteří potřebují často hole sundavat a opět nasazovat. Systém CLICK vám umožní rychlé a jednoduché ovládání. Lze jej přidat na jakékoliv jednodílné i skládací hole!

Click poutko k holím START je jedinečnou praktickou vychytávkou pro fajnšmekry! Click poutko k holím START je jedinečnou praktickou vychytávkou pro fajnšmekry!

Teleskopické hole

S dospělými chodí i děti, které rostou (navíc jsou relativně lehké a nevyžadují tolik nároků na pevnost těla hole jako dospělí). A samozřejmě jsou tu ti, kteří více cestují a potřebují hole sbalit do kufru nebo připevnit na batoh. Právě pro vás jsou tu skládací (teleskopické) hole T3 Tourer!

Vybrané modely nordic walking holí si můžete prohlédnout na naší základně Nordic Walking Point nebo je vidět naživo na našich akcích, kde vám je zdarma zapůjčíme. V případě zájmu si je pak můžete zakoupit se slevou pro účastníky.

Za obrázky a texty děkujeme Nordic Sports!

Takové hole chci!

Výborně, stačí nám napsat vaši preferenci, poradíme a pomůžeme s výběrem těch nejlepších holí pro vaše kroky!

  Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání formuláře. Napište nám prosím na info@nezrezneme.cz. Děkujeme.

  Sledujete nás na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

  Kdo se Vám bude věnovat?

  Ing. Lenka Křivánková

  instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
  Zlatý Nordic Walking Point

   Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

  Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

  A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

  Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

  Lenka

  Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

  Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

  Sdílej příspěvek

  Sdílej příspěvek se svými přáteli!