Novinky a články o nordic walking

NaSTARTujte svůj jedinečný nordic walking!

14. 6. 2018 | Nordic walking, Praktické informace

Nordic Walking patří lehké sportovní hole, abyste z této aktivity mohli mít užitek a příjemný zážitek, který budete chtít pravidelně opakovat. Hole pro Nordic Walking se nejčastěji zaměňují za turistické (hole do hor).

Finské hole pro Nordic Walking & Nordic Running značky START v sobě snoubí kvalitu, účelnost i krásu. Dejte sbohem tuctovým a okoukaným hnědo-zeleno-černým holím a odražte se s elegancí vstříc barevným zážitkům!

Důležité: START vám nabízí i řadu vychytávek, jako třeba skládací (teleskopické) hole pro cestovatele, děti nebo ty, kdož si chtějí hole půjčovat v rámci rodiny, dále poutka click pro fajnšmekry, ledvinky pro chodce i běžce… podívejte se úplně dolů na stránku!

Jednodílné hole Nordic Walking & Nordic Running

U vybraných modelů  holí (SPIRIT, FLOW, X-TRAIL, CORE) přináší do ČR jejich výhradní dovozce, firma Nordic Sports, nový design:

SPIRIT
KOUŘOVĚ ČERVENÁ (magicky přitažlivá, mění kouřové signály na denním světle)

Hole START SPIRIT pro Nordic Walking & Nordic Running

X-TRAIL
SVĚTLE ZELENÁ (pro nový začátek)

Hole START X-TRAIL pro Nordic Walking & Nordic Running

FLOW
ŽLUTÁ (zářivá jako sluneční paprsek)

Hole START FLOW pro Nordic Walking & Nordic Running

CORE
SVĚTLE MODRÁ (seversky nebeská)

Hole START CORE pro Nordic Walking & Nordic Running

Vychytaný nordic walking s jedinečnými doplňky

Click poutko

Poutko CLICK (oddělávací poutko) je výborně střižené, měkké, dýchá, sedí na ruce. Uvítají všichni sportovně založení, instruktoři, pejskaři nebo fotografové, kteří potřebují často hole sundavat a opět nasazovat. Systém CLICK vám umožní rychlé a jednoduché ovládání. Lze jej přidat na jakékoliv jednodílné i skládací hole!

Click poutko k holím START je jedinečnou praktickou vychytávkou pro fajnšmekry! Click poutko k holím START je jedinečnou praktickou vychytávkou pro fajnšmekry!

Teleskopické hole

S dospělými chodí i děti, které rostou (navíc jsou relativně lehké a nevyžadují tolik nároků na pevnost těla hole jako dospělí). A samozřejmě jsou tu ti, kteří více cestují a potřebují hole sbalit do kufru nebo připevnit na batoh. Právě pro vás jsou tu skládací (teleskopické) hole T3 Tourer!

Vybrané modely nordic walking holí si můžete prohlédnout na naší základně Nordic Walking Point nebo je vidět naživo na našich akcích, kde vám je zdarma zapůjčíme. V případě zájmu si je pak můžete zakoupit se slevou pro účastníky.

Za obrázky a texty děkujeme Nordic Sports!

Takové hole chci!

Výborně, stačí nám napsat vaši preferenci, poradíme a pomůžeme s výběrem těch nejlepších holí pro vaše kroky!

    souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Zásady ochrany osobních údajů. Odhlásit se mohu kdykoliv. 

    Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání formuláře. Napište nám prosím na info@nezrezneme.cz. Děkujeme.

    Sledujete nás na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

    Sdílej příspěvek

    Sdílej příspěvek se svými přáteli!