Domů » Novinky » Kurs pro pevný základ nordic walking slaví deset let!

Novinky a články o nordic walking

Kurs pro pevný základ nordic walking slaví deset let!

V sobotu 9. března jsem se jako asistující instruktor zúčastnila Základního kursu Nordic Walking. Tento kurs je osvědčenou stálicí v nabídce kursů firmy Nordic Sports. Základnu má v Brně a několikrát za rok pořádá kursy i v Praze.

Sobotní pražský jednodenní kurs se letos nesl v rekordním duchu, a to hned dvakrát – nevídaným obsazením (19 účastníků) a kulatým výročím svého konání. Vedoucí lektor Miroslav Mira jej v ČR pořádá již rovných deset let v nezměněném a osvědčeném formátu. Mira sám se školil u zakladatelů Nordic Walking ve Finsku a od roku 2003 pořádá lekce, kurzy a jednodenní i víkendové akce v České republice i na Slovensku.

Pokud se chcete naučit základy nordic walking skutečně solidně, zamiřte na nejbližší kurs do Brna nebo pražských Nebušic! Záleží jen na vás a vaší chuti, jestli získané znalosti a dovednosti využijete pro vlastní potěšení nebo zamíříte na kurs pro instruktory.

Inspirací vám budiž povídání a fotky z březnového kurzu.

Ať to šlape!

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking s akreditací MŠMT, členka sítě Nordic Walking Point

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!