Kurs pro pevný základ nordic walking slaví deset let!

V sobotu 9. března jsem se jako asistující instruktor zúčastnila Základního kursu Nordic Walking. Tento kurs je osvědčenou stálicí v nabídce kursů firmy Nordic Sports. Základnu má v Brně a několikrát za rok pořádá kursy i v Praze.

Sobotní pražský jednodenní kurs se letos nesl v rekordním duchu, a to hned dvakrát – nevídaným obsazením (19 účastníků) a kulatým výročím svého konání. Vedoucí lektor Miroslav Mira jej v ČR pořádá již rovných deset let v nezměněném a osvědčeném formátu. Mira sám se školil u zakladatelů Nordic Walking ve Finsku a od roku 2003 pořádá lekce, kurzy a jednodenní i víkendové akce v České republice i na Slovensku.

Pokud se chcete naučit základy nordic walking skutečně solidně, zamiřte na nejbližší kurs do Brna nebo pražských Nebušic! Záleží jen na vás a vaší chuti, jestli získané znalosti a dovednosti využijete pro vlastní potěšení nebo zamíříte na kurs pro instruktory.

Inspirací vám budiž povídání a fotky z březnového kurzu.

Ať to šlape!

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking s akreditací MŠMT, členka sítě Nordic Walking Point

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Lenka Křivánková

Jsem nadšená nordic walkerka, instruktorka s akreditací MŠMT, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a hýbu se v rámci programu Pohyb je život. / Keen nordic walker, certified instructor, amateur orchestra violinist, Ido Portal's Movement Culture rookie @pohybjezivot.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • © 2019 Ing. Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking/kondiční chůze s akreditací MŠMT, členka sítě Nordic Walking Point. Kopírování textu a mediálních souborů pouze se souhlasem.