Plánované akce

Pohodový výšlap s Nordic Walking: Tiché údolí

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 23. dubna 2023
10:00 - 14:30

Místo konání
Roztoky u Prahy, vlakové nádraží (místo srazu)

Kategorie


Výšlap s Nordic Walking, Tiché údolí, Alšova vyhlídka. Lenka Křivánková, Nezrezneme.czVydejte se s námi nádhernou trasou podél Únětického potoka.

Pohodový dubnový výšlap nás zavede na naučnou stezku Roztocký háj – Tiché údolí. Vychutnáme si rovinatou cestu podél potoka a kolem starých mlýnů, vyšlápneme si na Alšovu vyhlídku, nabízející výhledy do údolí i na pražskou část Suchdol (volitelně). A v Úněticích se prostě musíme zastavit v občerstvení U Lasíků – kdo tu jednou byl, musí zase 🙂

Sraz: 10:00 před nádražím v Roztokách u Prahy (nejbližší bus a vlak). Očekávané ukončení akce ve 14:30 (změna vyhrazena). Trasa je okružní.

Výšlap bude v pohodovém tempu, ne však loudací 🙂 Trasa vede převážně po rovině, výstup na Alšovu vyhlídku je volitelný. Po cestě si i zacvičíme, samozřejmostí je zahřátí na začátku a protažení na konci. Cestou volitelně konzultace ohledně techniky se zkušenou instruktorkou.

Doporučuji sledovat událost na Facebooku (bude doplněno) a vyznačit Mám zájem / Zúčastním se, budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.

Cena: 250 Kč, pro přihlášenou dvojici za 450 Kč, pro majitele permanentky 200 Kč/os. Hole na Nordic Walking zapůjčím na vyžádání, třeba uvést v registraci. Zápůjčka 50 Kč/pár holí včetně botiček na asfalt.

Výšlap se uskuteční při registraci nejméně 5 účastníků.

Akce se koná za každého počasí, pouze v případě trvalého deště či sněžení se ruší. Účastníci jsou za sebe plně odpovědni. Uvedené časy, délka trvání a místo srazu se může změnit.

Podmínkou účasti je alespoň základní kondice a zvládnutí základů techniky – předchozí absolvování Základní lekce, Základního kurzu nebo přinejmenším jedné individuální lekce je nezbytné. Na výšlapech nevyučuji techniku Nordic Walking. Ochudili byste se o možnost využít naučené dovednosti s holemi v terénu a zdržovali bychom se navzájem.

Přihláška: https://forms.gle/CRiNU54k4FBpfNaCA


Hlásím se!

Skvělé, vyplňte prosím přihlášku.

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na lenka@nezrezneme.cz a uveďte kód NW-vyslap-230423. Děkuji.

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna někde neběhám s holemi? Jsem odjakživa "ajťák", baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)