Zimní nordic pro srdcaře – 8 lekcí, pondělí ráno

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 17. února 2020
9:00 - 10:30

Místo konání
Praha, Obora Hvězda, brána Vypich (místo srazu)

Kategorie


Mrzne? Sněží? To je něco pro nás! Jsme trvanliví a nerozpustní 🙂 Pravidelné pondělní chození a cvičení v Oboře Hvězda si rádi dopřejeme i v zimě, držíme se ve formě po celý rok 🙂
Lekce pro ty, kdo už mají zkušenosti s nordic walking.
Nejméně 4, nejvíc 12 účastníků. Přihláška viz níže.

Cena:1 599 Kč za celý cyklus osmi lekcí. Platba předem, příspěvek pojišťovny.


Hlásím se!

Důležité: přihláška se vztahuje na CELÝ cyklus osmi lekcí. 

Kód: 8L-leden-brezen-2020-pondeli

mámpotřebuji zapůjčit (níže uvádím svou výšku)

Prohlašuji, že jsem si vědom(a) rizika vyplývajícího z uvedení nepravdivých informací o mém zdravotním stavu. Zejména možnosti úrazu nebo jiných zdravotních komplikací, protože instruktor nebude moci přizpůsobit lekci s ohledem na můj zdravotní stav.

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Privacy Policy. Odhlásit se mohu kdykoliv. 

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na info@nezrezneme.cz. Děkuji. Lenka.

Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

Nouzový stav

K opatřením proti šíření koronaviru v rámci nouzového stavu nově přibyl i zákaz volného pohybu osob (s účinností od 0.00 16.3.2020).  Přerušuji právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládám je nejdříve na druhou půlku dubna. Chodit ven můžete, ovšem za jistých podmínek. S ohledem na vývoj situace budu všechny informovat - e-mailem, zpravodajem. Pečujte o sebe s respektem a ohleduplností k ostatním. Zase se uvidíme! Lenka Křivánková
Přihlášení k odběru novinek a občasníku
Holler Box