Plánované akce

Povolební výšlap na Cibulku

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 29. ledna 2023
9:30 - 12:30

Místo konání
P+R Kotlářka (u OMV), Plzeňská ul. Praha 5 (místo srazu)

Kategorie


Už je načase odlepit oči od obrazovek, nemyslíte? Pojďte se s námi trochu se provětrat na kondičním výšlapu s Nordic Walking!

Sraz: 9:30, parkoviště P+R Kotlářka, https://mapy.cz/s/bofeboceja. Parkování 50 Kč/den, možno se dopravit i tramvají (zastávka Poštovka).

Výšlap bude svižný, cca na 3 hodiny, počítejte s tím. Cestou cvičíme, samozřejmostí je rozcvičení a závěrečné protažení. Zájemcům skouknu techniku 🙂 Návrat opět na parkoviště.

Formulář: Registrace na Povolební výšlap 29.1.2023 s Nezrezneme.cz

Registrace: vyplňte formulář nebo naskenujte qr kód. Přihlášeným zasílám podrobnosti dva dny před výšlapem.

Cena: 250 Kč, pro dva parťáky 450 Kč. Výšlap se koná při registraci nejméně 5 účastníků. Hole zapůjčím na vyžádání, třeba uvést v registraci.

Akce se koná za každého počasí, pouze v případě trvalého deště či sněžení se ruší. Účastníci jsou za sebe plně odpovědni. Uvedené časy, délka trvání a místo srazu se může změnit.

Na výšlapech nevyučuji základní techniku Nordic Walking. Prosím, berte to v potaz před přihlášením. Pro výuku techniky od samého začátku zvažte Základní lekci nebo Základní kurz.

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odmala "ajťák", baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Kde se potkáme příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Na Facebooku máme i regionální skupinu NW Praha a Berounsko, už jste tam?