Plánované akce

Pohodový výšlap s Nordic Walking: Tiché údolí

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 23. dubna 2023
10:00 - 14:30

Místo konání
Roztoky u Prahy, vlakové nádraží (místo srazu)

Kategorie


Výšlap s Nordic Walking, Tiché údolí, Alšova vyhlídka. Lenka Křivánková, Nezrezneme.czVydejte se s námi nádhernou trasou podél Únětického potoka.

Pohodový dubnový výšlap nás zavede na naučnou stezku Roztocký háj – Tiché údolí. Vychutnáme si rovinatou cestu podél potoka a kolem starých mlýnů, vyšlápneme si na Alšovu vyhlídku, nabízející výhledy do údolí i na pražskou část Suchdol (volitelně). A v Úněticích se prostě musíme zastavit v občerstvení U Lasíků – kdo tu jednou byl, musí zase 🙂

Sraz: 10:00 před nádražím v Roztokách u Prahy (nejbližší bus a vlak). Očekávané ukončení akce ve 14:30 (změna vyhrazena). Trasa je okružní.

Výšlap bude v pohodovém tempu, ne však loudací 🙂 Trasa vede převážně po rovině, výstup na Alšovu vyhlídku je volitelný. Po cestě si i zacvičíme, samozřejmostí je zahřátí na začátku a protažení na konci. Cestou volitelně konzultace ohledně techniky se zkušenou instruktorkou.

Doporučuji sledovat událost na Facebooku (bude doplněno) a vyznačit Mám zájem / Zúčastním se, budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.

Cena: 250 Kč, pro přihlášenou dvojici za 450 Kč, pro majitele permanentky 200 Kč/os. Hole na Nordic Walking zapůjčím na vyžádání, třeba uvést v registraci. Zápůjčka 50 Kč/pár holí včetně botiček na asfalt.

Výšlap se uskuteční při registraci nejméně 5 účastníků.

Akce se koná za každého počasí, pouze v případě trvalého deště či sněžení se ruší. Účastníci jsou za sebe plně odpovědni. Uvedené časy, délka trvání a místo srazu se může změnit.

Na výšlapech nevyučuji základní techniku Nordic Walking. Prosím, berte to v potaz před přihlášením. Pro výuku techniky od samého začátku zvažte Základní lekci nebo Základní kurz.


Hlásím se!

Skvělé, vyplňte prosím přihlášku.

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na lenka@nezrezneme.cz a uveďte kód NW-vyslap-230423. Děkuji.