Kurz Nordic walking pro pokročilé – 8 lekcí (pondělí ráno)

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 4. května 2020
9:00 - 10:30

Místo konání
Praha, Obora Hvězda, brána Vypich (místo srazu)

Kategorie


Vzhledem k aktuálnímu dění a bezpečnostním opatřením Vlády České republiky proti šíření koronaviru předběžně posouváme začátek kurzu na 27. 4. Situaci sledujeme a při změně vás budeme informovat.


Lekce pro ty, kteří prošli základním kurzem, mají zvládnutou základní techniku severské chůze a chtějí si dát více do těla!

Čeká vás:

  • upevnění techniky
  • svižná chůze
  • korekce chyb
  • cviky na protažení a posílení různých svalových partií s holemi i bez nich
  • hry
  • v každé lekci úvodní zahřátí a závěrečné protažení
  • využijeme i cvič-gumy neboli Nordic gym, případně jiné pomůcky

Provětráte se jarní přírodou, rozhýbete těla, příjemně se naladíte, za chůze si popovídáte s přáteli a poznáte nové, stejně nadšené lidi. Samozřejmostí je i prostor pro vaše dotazy.

Kurz bude otevřen při nejméně 4 přihlášených, maximální počet je 12. K přihlášení prosím použijte formulář níže na stránce.

Cena: 1 990 Kč za celý kurs (9. 3. – 27. 4. 2020) 

Poprvé se sejdeme v pondělí 9. března v 8:50 u lavičky za bránou Vypich. Lekce se konají za každého počasí. 


Hlásím se!

Důležité: přihláška se vztahuje na CELÝ kurs osmi lekcí. 

Kód akce: 8L-pokrocili-jaro-2020-pondeli

mámpotřebuji zapůjčit (níže uvádím svou výšku)

Prohlašuji, že jsem si vědom(a) rizika vyplývajícího z uvedení nepravdivých informací o mém zdravotním stavu. Zejména možnosti úrazu nebo jiných zdravotních komplikací, protože instruktor nebude moci přizpůsobit lekci s ohledem na můj zdravotní stav.

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Privacy Policy. Odhlásit se mohu kdykoliv. 

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište nám prosím na info@nezrezneme.cz. Děkujeme.

Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

Nouzový stav

K opatřením proti šíření koronaviru v rámci nouzového stavu nově přibyl i zákaz volného pohybu osob (s účinností od 0.00 16.3.2020).  Přerušuji právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládám je nejdříve na druhou půlku dubna. Chodit ven můžete, ovšem za jistých podmínek. S ohledem na vývoj situace budu všechny informovat - e-mailem, zpravodajem. Pečujte o sebe s respektem a ohleduplností k ostatním. Zase se uvidíme! Lenka Křivánková
Přihlášení k odběru novinek a občasníku
Holler Box