Plánované akce

[Obsazeno, náhradníci] Beauty víkend s jógou a NW

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 1. října 2021 - 3. října 2021
Celý den

Místo konání
Bořetínský statek

Kategorie


Společně s Míšou Levíčkovou ze studia Samaya Božsky jez, božsky žij vás zveme na BEAUTY VÍKEND pro ženy do krásného BOŘETÍNSKÉHO STATKU. Jedna parta (18 míst) bude jógovat s Míšou, druhá parta (7 míst) prozkoumá se mnou nádhery okolní přírody s Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu.

Kam a kdy jedeme?

Termín: 1. – 3. 10. 2021, příjezd a odjezd bude upřesněn

Místo: Bořetínský statek nedaleko Jindřichova Hradce, na hranici Vysočiny a Jihočeského kraje. Mrkněte na www.boretinskystatek.cz.

Jak se přihlásím?

OBSAZENO, hlásí se náhradnice // Přihlášky pro NW: info@nezrezneme.cz, předmět Beauty víkend NW. Místo rezervujeme ihned, závazně až po uhrazení zálohy.

Info pro „mé nordikové“ ženy: je vhodné mít přiměřenou fyzickou kondici na pohodové zvládnutí výšlapů cca 10 km. Zkušenost s Nordic Walking je vítaným plus. Hole mohu po domluvě zapůjčit.

Kdo je Míša?

Míša Levíčková, moje dlouholetá kamarádka, je máma dvou aktivních teenagerů, certifikovaný výživový poradce, specialistka na rostlinnou stravu, majitelka studia Samaya v Berouně a lektorka vinyasa flow jógy. Můžete ji sledovat na Facebooku: Samaya (jóga) a Božsky jez, božsky žij (vegan food guru).


A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Zdraví a pohodu (nejen) přeje

Lenka

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka