Domů » Novinky » Nordic walking a já v médiích (květen, červen 2020)

Novinky a články o nordic walking

Nordic walking a já v médiích (květen, červen 2020)

Studio 6, živý vstup, sobota 6. 6. 2020

Dnes odstartovala Nordic walking tour zastavením v Kunratickém lese. V živém vstupu jsem na ČT24 představila celý seriál a s reportérkou udělala krátkou ukázku severské chůze.Štáb České televize a dvě instruktorky nordic walking. Zleva redaktorka Lada Kolovratová, Lenka Křivánková, Petra Kyselková (vedla rozcvičku před startem), pan kameraman a pan zvukař.

Odkaz na živý vstup ve Studiu 6 – Víkend, uložené na YouTube. Více fotek ve fotogalerii (v přípravě).

Snídaně s Novou, pondělí 18. 5. 2020

V pondělí 18. 5. 2020 jsem byla hostem Snídaně s Novou. S kolegyní Kristinou Schejbalovou jsme ve dvou vstupech pohovořily o nordic walking a jménem Českého klubu Nordic Walking (ČKNW) jsme diváky pozvaly na první akci Nordic Walking Tour letošního roku, 6.6.2020 v Praze-Kunraticích.  Instruktorky Lenka Křivánková a Kristina Schejbalová těsně před začátkem prvního vstupu o nordic walking v TV Nova

S kolegyní Kristinou Schejbalovou jsme posnídaly s Novou a pohovořily o nordic walking. Moderátorka Kristina Kloubková si s nadšením (a bez podpatků) vyzkoušela severskou chůzi i krátké cvičení. Diváky jsme jménem Českého klubu Nordic Walking pozvaly na zahájení letošní Nordic Walking Tour v sobotu 6. 6. 2020 v Kunratickém lese.

Záznam vysílání je k dispozici na mém YouTube (na stránkách TV Nova už bohužel ne…). Naše vstupy: první v čase 27:40 a druhý v čase 53:50. Níže přikládám pár fotek ze studia i zákulisí.

Přeji příjemnou podívanou a těším se na setkání na některém ze zastavení Nordic Walking Tour!

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!