Domů » Novinky » Moje tři roky s nordic walking: láska, která trvá

Novinky a články o nordic walking

Moje tři roky s nordic walking: láska, která trvá

16. dubna 2016 – přesně před třemi lety jsem se zamilovala do chůze s holemi. Záměrně píši bez přívlastků. Tehdy jsem, nepoučena, nepoznala rozdíl mezi trekkingem a nordic walking. Na Facebooku jsem k tomu napsala:

“Kdyby mi někdo řekl, že v pátek v půl šesté budu nastoupená ve Zdicích s hůlkama a o 2,5h budu mít v nohách 11,5 km, asi si poklepu na čelo.”

Vyrazila jsem tehdy do Zdic na akci, vypsanou Studiem zdraví MK jako nordic walking vycházka. Až o několik měsíců a odchozených desítek kilometrů později jsem zjistila, jak je to s tím rozdílem mezi používanými holemi. I technika byla jiná.

Každopádně a bezesporu, moje láska k chůzi s holemi – těmi speciálními na nordic walking – stále trvá. Postupně jsem se stala Instruktorem-Průvodcem Nordic Walking a o půl roku později certifikovaným Instruktorem Nordic Walking s akreditací MŠMT. Garantem kursů a mým lektorem je Mgr. Miroslav Mira, zakladatel Nordic Walking v ČR a SR. Učení se přímo u zdroje je nenahraditelné!

Chcete taky získat lásku na celý život? Na mých akcích máte příležitost!

Vaše Lenka

 

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!