Domů » Novinky » Život na třetí v České televizi

Novinky a články o nordic walking

Život na třetí v České televizi

Od pondělního rána 1.6.2020 do pátku 5.6.2020 se můžete mezi 9:00 a 9:15 na ČT3 seznámit s pohybovou aktivitou “na furt” jménem Nordic walking. Slovem i prakticky vás provede Miroslav Mira a jeho sparing partneři, aktivní senioři, v pořadu Život na třetí, novém lifestylovém magazínu pro seniory.

Od pondělního rána 1.6.2020, 9:00-9:15 na ČT3 do pátku 5.6.2020 se můžete seznámit s pohybovou aktivitou "na furt" - jmenuje se Nordic walking. S Miroslavem Mirou a jeho sparing partnery, aktivními seniory. Kdybyste to nestihli ráno naživo, sledujte ze záznamu na www.cekatelevize.cz/ivysilani, v pořadu Život na třetí, novém lifestylovém magazínu pro seniory.

Kdybyste nestihli živé vysílání, sledujte ze záznamu na iVysilani.cz.

Náplň jednotlivých částí

Pozn.: odkazy již vedou přímo na video s vybranými vstupy.

Nalákal vás Mira? Najděte si zkušeného instruktora s osvědčením poblíž vás a vyražte za vlastním nordic walking dobrodružstvím!

Lenka

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!