Domů » Novinky » Zakončení kurzu NW pro začátečníky se STOB, úterky v Oboře Hvězda

Novinky a články o nordic walking

Zakončení kurzu NW pro začátečníky se STOB, úterky v Oboře Hvězda

V úterý 23. června se uzavřelo osm týdnů setkávání s nordic walking ve spolupráci se STOB.

Jak můžete vidět z fotek (níže na stránce), užili jsme si hodně legrace. Na všech hodinách jsme se věnovali technice chůze a posilování, zhruba od poloviny jsem pak přidávala cvičení s gumami Nordic Walking gym, což účastníci přivítali s nadšením.

Ukázkový páv z cyklu imitace zvířat

Na závěrečné lekci jsme opravdu popustili uzdu fantazii a hravosti: imitovali jsme nejrůznější zvířata, proskakovali branou z holí a prověřili svou rovnováhu při slalomu s tenisáky. Prosluněnou hodinu a půl (a kousek) jsme završili přípitkem rozličnými nápoji z oblíbené restaurace U Holečků (opět ve Hvězdě, neboť měli plno).

Všem účastníkům děkuji za skvěle strávený čas a báječnou atmosféru na všech lekcích, ať už bylo jasno nebo pršelo. Obora Hvězda se opět ukázala jako ideální místo pro nordic walking, vzrostlé stromy výborně chrání před horkem i lijákem.

Milí úterní walkeři, fandím vám, abyste se i nadále drželi zdravého návyku pohybu v přírodě 🙂 A pokud se chcete dále zdokonalovat, vypsala jsem podzimní kurzy!

Vaše Lenka

PS: Velmi mne těší průběžně přicházející hodnocení tohoto kurzu, stejně jako veškeré ohlasy z Facebooku i Google.


Fotogalerie

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!