Domů » Novinky » Letní nordic u Berounky

Novinky a články o nordic walking

Letní nordic u Berounky

Ve středu 5. srpna se mi dostalo milé příležitosti vést lekci nordic walking pro věkově různorodou skupinku. Sešlo se šest dospělých (rodiče a prarodiče) a čtyři starší školní děti.

Děti mile překvapily

Organizátorka paní Bohuslava mne už dopředu upozorňovala, že se děti nejspíš po začátku vzdálí. Obě nás mile překvapilo, když se tak nestalo a všechny se zapojily jak při nácviku techniky, tak při hrách i posilování.

Hry i masáž

Travnatá plocha v sousedství dopravního hřiště na břehu Berounky a stín vzrostlých stromů byly v teplém letním podvečeru příjemným prostředím. Hodně jsme se nasmáli při oblíbené hře hop hop a závěrečný bonbonek ve formě masáže rodič-dítě (a samozřejmě, že i obráceně 🙂 si podle všeho všichni opravdu vychutnali.

Potěšilo mne všeobecné nadšení a chuť si setkání zopakovat. Já budu moc ráda.

Lenka

Fotogalerie

Chcete také zažít nordic walking s partou kamarádů? Ozvěte se 🙂

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!