Domů » Novinky » Léto s Nordic Walking, část první

Novinky a články o nordic walking

Léto s Nordic Walking, část první

Milí walkeři, léto je tady a s ním ta nejpříjemnější část roku pro chození a pobyty venku.

Věřím, že i vy si plánujete akce, na kterých budete nejen odpočívat, ale také užívat čerstvý vzduch a dlouhé dny.

Během července vás zvu na tyto akce:

Nordic Walking s lahodným obědem, Beroun

Poskládejte si s námi krásný letní zážitek, který vás rozzáří! S Míšou zdravý a lahodný piknik a s Lenkou pohyb, který vás bude bavit! Těšíme se na vás v Berouně!

Poskládejte si s námi krásný letní zážitek, který vás rozzáří! Se mnou se naučíte základy Nordic Walking a užijete odpolední výlet a moje kamarádka Míša Levíčková vám zajistí ten nejbáječnější a nejzdravější piknik, po kterém dostanou vaše svaly všechny živiny a vy se rozzáříte zevnitř. Více


Jarní camp Nordic Walking a jóga, Jizerské hory

Krásné prostředí Jizerských hor přímo vybízí k pobytu venku! Užijeme si Nordic Walking vycházky na svěžím horském vzduchu a jógu s pomůckami Anju i bez nich.

Uprostřed lesů Jizerských hor, v bezprostřední blízkosti Soušské přehrady si v nadmořské výšce 777 m.n.m. užijeme krásné zázemí resortu Montanie, který bude ideálním výchozím bodem pro naše Nordic Walking túry. Pořadatel Anju yoga se těší na dostatek pohybu na čerstvém vzduchu s jógou a hůlkami. Více

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!