Novinky a články o nordic walking

Příspěvek na nordic walking hole pro pojištěnce ZPMV

Plánujete koupi holí na nordic walking? Tohle je možná jeden důvod navíc 🙂

Pokud jste pojištěni u ZPMV (Zdravotní pojišťovna Ministrerstva vnitra, 211), můžete po celý rok 2021 využít příspěvek z Fondu prevence.

Nordic walking neboli severská chůze je všestranná kondiční aktivita pro všechny věkové i výkonnostní skupiny.

Stačí se podívat na zdravotní přínosy, které vám nordic walking přinese, a určitě ani chvíli nezaváháte 🙂

Hole doporučuji kupovat až po konzultaci s instruktorem, ideálně i po individuální lekci. Na lekci vám hole zdarma zapůjčím a pomohu vám vybrat ty nejvhodnější pro vaši postavu, úroveň kondice i záměr.

Jak se vlastně liší hole na turistiku (trekking) od nordikových? Tenhle článek vám odpoví na všechny otázky.

Ráda se vám budu věnovat v Praze a na Berounsku, v ostatních částech ČR jsou vám k dispozici mí kolegové – instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Napište mi nebo zavolejte, bude mi potěšením nastartovat váš nordic walking!

A pokud již víte, jaké hole k vám nejlépe sedí či jste už zkušení walkeři, můžete se porozhlédnou po holích v obchodě Nordic Sports.

Těším se na slyšenou a na setkání.

Lenka Křivánková, instruktorka sítě Nordic Walking Point


Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras. Můžeme se propojit i na profesní síti LinkedIn.

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!