Novinky a články o nordic walking

Nový kurz pro začátečníky a doběh podzimních kurzů se STOB

V polovině září 2020 jsme rozběhli osvědčené kurzy se STOB.cz – pro zcela nepolíbené nordic walking i ty, kteří již umí základy a chtějí se pravidelně hýbat.

Epidemie koronaviru Covid-19 nás donutila kurzy přerušit.

Kurz Nordic Walking se STOB - společné foto u rybníka Terezka v Praze-Liboci

Je mi jasné, že jste už natěšení na chození a cvičení venku. Naskočit zase do bot, čapnout hole a vyrazit do jarní přírody!

Protože jsem na tom úplně stejně a navíc se mi už stýská po té skvělé atmosféře skupinových lekcí, rozhodla jsem se, že se do toho znovu opřeme.

Po poradě se STOB.cz nastartují zbývající lekce v úterý 27. 4. (začátečníci) a ve čtvrtek 29. 4. (pokročilí). Na tyto kurzy již není možné se zapsat.


Nové: jarní kurz 8L v exkluzivní spolupráci se STOB

Kurz pro úplné začátečníky aneb učíme se, objevujeme, cvičíme

středa 17:30 – 19:00
Obora Hvězda, brána Vypich, Praha 6-Liboc. Termíny: 5. 5. – 23. 6. 2021

Registrace na webu STOB.cz

Chcete najít pohyb, u kterého (konečně) vydržíte? Potřebujete rozhýbat ztuhlé svaly, zpevnit tělo nebo se zbavit obtěžujících tuků? Kurzy nordic walking se STOB vede zkušená instruktorka Lenka Křivánková

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!