Novinky a články o nordic walking

Tříkrálový výšlap odložen…

První lednovou neděli roku 2020 se konal první Tříkrálový výšlap v Podlesí. Naplánovala jsem jej i na letošek, nicméně aktuální anti-covid opatření mu nepřejí…

Tříkrálový nordic walking výlet z Podlesí u Příbrami do Orlova a na Třemošnou. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz
Celá parta na Třemošné

Loni se sešla skvělá parta od Prahy, Hostomic (díky Markétě z Hejbejmese.cz), Černošic… a podařilo se i setkání s průvodem Tří králů a posezení nad exkluzivním gulášem v Hospůdce Za komínem – jen pro nás!

Opravdu mne mrzí, že stávající opatření (PES 5) zakazují venkovní sportování ve skupinách. Držme si palce, ať je ze zimního výšlapu aspoň jarní – ta trasa za to stojí!

Abyste moc netruchlili, připomeňte si loňský Tříkrálový výšlap slovem i obrazem.

Těším se na vás.

Lenka

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!