Novinky a články o nordic walking

S tebou mě to fakt baví! 🥢❤ [video]

Moje instruktorské srdce se zaradovalo. Taková pochvala od Jany Kyriakou!

Dneska jsme se sešly v Oboře Hvězda. Zhodnotily jsme terén jako příliš blátivý na ten správný nordikový požitek a přešly na Ladronku.

Vzala jsem s sebou cvič-gumy. Jana je profík na jógu, takže nordic je pro ni taková nadstavba a doplněk široké škály jejích vlastních cvičení.

🎥 A protože je to žena veselá a bezprostřední, spáchaly jsme spolu tohle video.

📢 Zvuk nutný 😁

V hlavní roli my dvě, naše hole, pár gum na cvičení… a radost, že jsme venku🌲 a děláme to, co milujeme ❤ 🥢

Lenka

Ráda si vyšlápnu a zacvičím i s vámi – Praha a Berounsko. I v rámci stávajících omezení to lze. Stačí mi napsat nebo zavolat 👉 📩

PS: tomuto tanečku předcházelo pár minut výživného posilování na ruce a ramena 😎

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!