Novinky a články o nordic walking

Individuály s přidanou hodnotou

Mám radost z přibývajícího počtu zájemců o soukromé lekce nordic walking. Obracejí se na mne jak jednotlivci, tak dvojice – manželé, kamarádky, rodič s potomkem.

Při individuálních lekcích máme čas i prostor pro práci šitou na míru přesně pro klienta. Mohu tedy zvolit rytmus, cvičení i terén tak, abychom maximálně podpořili a rozvinuli jeho pohybové dovednosti.

Z mé dosavadní zkušenosti mohu doporučit nejen jednorázové lekce, ale i permanentku na pět soukromých lekcí.

Ráda se setkám i s vámi a ušiji vám lekce na míru. Více fotek ze soukromých lekcí na mém Facebooku.

Lenka


Chci zkusit soukromou lekci!

  souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Zásady ochrany osobních údajů. Odhlásit se mohu kdykoliv. 

  Třikrát individuální lekce nordic walking v jednom dni a každá jiná. Sólo walkerky i mladá paní s maminkou. Pohyb milujeme všichni. Lenka Křivánková, nezrezneme.cz
  Individuální lekce nordic walking pro dvě kamarádky. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz
  Individuální lekce nordic walking pro dvě kamarádky, Obora Hvězda. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz
  Individuální lekce nordic walking pro dvě kamarádky, Obora Hvězda. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

  Základní kurz Nordic walking

  Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

  A kam příště?

  Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

  Těším se na vás!

  Lenka

  Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

  Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

  Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

  Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

  Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

  Sdílej příspěvek

  Sdílej příspěvek se svými přáteli!