Novinky a články o nordic walking

Pozvánka na výlet: Drahaňské údolí s ČAVO

V roce 2020 nám vesmír daroval jeden den navíc. Pojďme si jej užít v pohybu s přáteli a poznáváním krásných míst! 29. února se vypravíme do Drahaňského údolí, části Přírodní památky Drahaň-Troja.

Kromě toho, že v tento den oslavíme jmeniny hrdiny Horymíra, připomeneme si rovněž Mezinárodní den boje proti vzácným chorobám. Rozhodla jsem se, že symbolických 29 % z vybraných účastnických poplatků převedu na konto České asociace pro vzácná onemocnění.

Poslední únorový den, 29. 2. 2020, vyrážíme do Přírodního parku Drahaň-Troja! Část vstupného věnuji České asociaci pro vzácná onemocnění. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Podrobnosti zveřejním brzy tady na webu, v události na Facebooku a rozešlu ve zpravodaji.

Zájemce prosím o registraci na stránce události. Hole na nordic walking vám ráda zapůjčím zdarma – uveďte prosím v přihlášce.

Přiložený letáček sdílejte ve vašem okolí, budu ráda, když se dostane k těm, které osloví. Po kliknutí se otevře v původní velikosti, můžete si jej uložit a předat dále. Můžete si stáhnout i letáček v pdf.

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!