Novinky a články o nordic walking

Pozvánka na Beauty víkend s jógou a NW

Milé ženy, taky jste už natěšené žít zase normálně a užívat si opět život plnými doušky ve všech jeho krásách?

Co je v plánu?

Společně s Míšou Levíčkovou ze studia Samaya / Božsky jez, božsky žij vás zveme na BEAUTY VÍKEND DO KRÁSNÉHO BOŘETÍNSKÉHO STATKU.

Jedna parta (18 míst) bude jógovat s Míšou, druhá parta (7 míst) prozkoumá se mnou nádhery okolní přírody s Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu.

Kam a kdy jedeme?

Termín: 1. – 3. 10. 2021

Místo: Bořetínský statek nedaleko Jindřichova Hradce, na hranici Vysočiny a Jihočeského kraje. Mrkněte na www.boretinskystatek.cz.

Bořetínský statek, základna pro Beauty víkend s jógou a nordic walking. Pořádá Michalela Levíčková (Samaya) a Lenka Křivánková (Nezrezneme.cz)
Bořetínský statek
Jak se přihlásím?

Přihlášky pro NW: info@nezrezneme.cz, předmět Beauty víkend NW.

Místo rezervujeme ihned, závazně až po uhrazení zálohy.

Kapacita téměř naplněna (stav k 14. 6.). Neváhejte!

Info pro „mé nordikové“ ženy: je vhodné mít přiměřenou fyzickou kondici na pohodové zvládnutí výšlapů cca 10 km. Zkušenost s Nordic Walking je vítaným plus. Hole mohu po domluvě zapůjčit.

Kdo je Míša?

Míša Levíčková, moje dlouholetá kamarádka, je máma dvou aktivních teenagerů, certifikovaný výživový poradce, specialistka na rostlinnou stravu, majitelka studia Samaya v Berouně a lektorka vinyasa flow jógy. Na Facebooku: Samaya (jóga) a Božsky jez, božsky žij (vegan food guru).


Letáček ke stažení a sdílení 👇

Aby vám neunikly příští akce či novinky, můžete se přidat k odběratelům našeho zpravodaje nebo nás sledovat na Facebooku.

Zveme na BEAUTY VÍKEND DO KRÁSNÉHO BOŘETÍNSKÉHO STATKU. Jedna parta (18 míst) bude jógovat, druhá parta (7 míst) bude zasvěcena do Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu. Mrkněte na www.boretinskystatek.cz.

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!