Domů » Novinky » Pozvánka na Beauty víkend s jógou a NW

Novinky a články o nordic walking

Pozvánka na Beauty víkend s jógou a NW

Milé ženy, taky jste už natěšené žít zase normálně a užívat si opět život plnými doušky ve všech jeho krásách?

Co je v plánu?

Společně s Míšou Levíčkovou ze studia Samaya / Božsky jez, božsky žij vás zveme na BEAUTY VÍKEND DO KRÁSNÉHO BOŘETÍNSKÉHO STATKU.

Jedna parta (18 míst) bude jógovat s Míšou, druhá parta (7 míst) prozkoumá se mnou nádhery okolní přírody s Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu.

Kam a kdy jedeme?

Termín: 1. – 3. 10. 2021

Místo: Bořetínský statek nedaleko Jindřichova Hradce, na hranici Vysočiny a Jihočeského kraje. Mrkněte na www.boretinskystatek.cz.

Bořetínský statek, základna pro Beauty víkend s jógou a nordic walking. Pořádá Michalela Levíčková (Samaya) a Lenka Křivánková (Nezrezneme.cz)
Bořetínský statek
Jak se přihlásím?

Přihlášky pro NW: info@nezrezneme.cz, předmět Beauty víkend NW.

Místo rezervujeme ihned, závazně až po uhrazení zálohy.

Kapacita téměř naplněna (stav k 14. 6.). Neváhejte!

Info pro “mé nordikové” ženy: je vhodné mít přiměřenou fyzickou kondici na pohodové zvládnutí výšlapů cca 10 km. Zkušenost s Nordic Walking je vítaným plus. Hole mohu po domluvě zapůjčit.

Kdo je Míša?

Míša Levíčková, moje dlouholetá kamarádka, je máma dvou aktivních teenagerů, certifikovaný výživový poradce, specialistka na rostlinnou stravu, majitelka studia Samaya v Berouně a lektorka vinyasa flow jógy. Na Facebooku: Samaya (jóga) a Božsky jez, božsky žij (vegan food guru).


Letáček ke stažení a sdílení 👇

Aby vám neunikly příští akce či novinky, můžete se přidat k odběratelům našeho zpravodaje nebo nás sledovat na Facebooku.

Zveme na BEAUTY VÍKEND DO KRÁSNÉHO BOŘETÍNSKÉHO STATKU. Jedna parta (18 míst) bude jógovat, druhá parta (7 míst) bude zasvěcena do Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu. Mrkněte na www.boretinskystatek.cz.

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!