Novinky a články o nordic walking

Ohlédnutí za kurzem Nordic Walker I., Praha 5. 6. 2021

V sobotu 5. června 2021 jsem se jako instruktor zúčastnila celodenního kursu v Praze-Nebušicích. Sešlo se osm báječných dam, se kterými jsme si užili svižný a slunečný den v nebušickém lese Hlásek i nedaleké Divoké Šárce.

Jak jsme se měli a co vše jsme podnikli? Pokochejte se ve fotogalerii Nordic Sports.


Chcete se opravdu naučit nordic walking? Celodenní kurz Nordic Walker I. od Nordic Sports je nejoblíbenější a již více než deset let prověřený formát.

Nejbližší termíny: 

Přihlaste se včas! Chlapi vítáni! A páry a parťáci mají slevu 🙂


Aby vám neunikly příští akce či novinky, můžete se přidat k odběratelům našeho zpravodaje nebo nás sledovat na Facebooku.

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!