Novinky a články o nordic walking

Podzimní kurzy volají!

12. 8. 2019 | Kursy nordic walking

Prázdniny nám co nevidět zamávají na rozloučenou a my se zase vrátíme ke každodennímu kolotoči práce, dojíždění, péče o děti, studia…

Věřím, že patříte k těm, kteří dopřávají svému tělu i mysli dostatečný prostor pro relaxaci a načerpání sil. Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku a trávíte rádi čas v přírodě, nejspíš jste se již setkali se severskou chůzí neboli nordic walking.

Kurz Nordic Walking – pravidelné lekce pro začátečníky i pokročilé

Od poloviny září 2019 startují osmitýdenní kurzy – pro zcela nepolíbené nordic walking i ty, kteří již umí základy a chtějí se pravidelně hýbat.

  • Pro úplné začátečníky: úterý ráno a čtvrtek podvečer
  • Pro pokročilé: pondělí ráno a středa podvečer

Pro přihlášení prosím použijte formulář pod přehledem kurzů. Děkuji.


Celodenní Základní kursy s Nordic sports: Brno, Praha-Nebušice

Úplní nováčci mají několikrát do roka možnost se s touto dynamickou aktivitou důkladně seznámit během celodenních kursů. Vede je Mgr. Miroslav Mira, průkopník nordic walking v ČR a SR. Sám se školil u zakladatelů Nordic Walking ve Finsku, kde získal titul Master Trainer a od roku 2003 pořádá lekce, kurzy a jednodenní i víkendové akce.

Celodenní Základní kurs letos oslavil rovných deset let v nezměněném a osvědčeném formátu. Pokud se chcete naučit základy nordic walking skutečně solidně, zamiřte na nejbližší kurs v Brně nebo Praze 6-Nebušicích! Záleží jen na vás, jestli získané znalosti a dovednosti poté využijete pro vlastní potěšení a kondici, nalákáte k této sportovní aktivitě i rodinu či přátele nebo se rozhodnete zamířit na kurs Průvodce či až na instruktorský kurz.

První podzimní kurs se koná 14. září v Brně. Spolu se můžeme potkat v sobotu 21. září v Praze-Nebušicích. Další termíny v říjnu a listopadu najdete na stránce akcí Nordic sports. Chlapi jsou vítáni!

Na kursy se přihlásíte na webu Nordic sports.

Základní kurs Nordic walking, Nordic Sports, Praha, 4.5.2019
Momentka z květnového Základního kursu v Praze-Nebušicích

Inspirací vám budiž povídání a fotky z letošního březnového kurzu, kterého jsem se zúčastnila jako asistující instruktor. A v květnu jsem již jako instruktor-junior sekundovala lektorovi Alešovi – obrazová připomínka ve fotogalerii Nordic sports.

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!