Objednání vybavení (nejen) pro severskou chůzi

Vybavení pro nordic walking

Na této stránce najdete doporučené hole, příslušenství a doplňky pro váš samostatný trénink, výlety a další aktivity s nordic walking.

Spolupráce VoZP a Nordic Walking Point - sleva 15 % na hole a lekce nordic walking pro členy BenefitKlubu

Prvního září startuje zbrusu nová spolupráce sítě instruktorů Nordic Walking Point a Vojenské zdravotní pojišťovna ČR. Členové Klubu získají slevu 15 % na nákup holí a instruktáž.

Důležité: Objednávky přijímám vždy do úterka 12:00, ve čtvrtek u vás zvoní PPL 🙂 Můžete využít formulář dole na stránce.

Proč hole START?

Hole, které vám nabízím, pochází z Finska a jejich výhradním dovozcem je firma Nordic Sports. Jsou kvalitní a mají svou cenu. Praxe nám potvrzuje, že se to vyplatí. Jednou zakoupené hole Vám mohou sloužit (s obměnou jednotlivých komponent) mnoho let. Hole máme osobně vyzkoušené, používáme je a proto je doporučujeme i Vám.

Jednodílné i teleskopické hole Nordic Walking

Značka START nabízí celou řadu modelů holí podle obsahu karbonu – jednodílné hole SPIRIT (100 % HS carbon), Cross (45 %), X-Trail (25 %) i sklolaminátové – FLOW a Core. Existují i skládací dvou- a třídílné – více na stránce NaSTARTujte svůj jedinečný nordic walking!

Jaké hole pro mne?

Čtěte a samozřejmě se ptejte těch, kteří opravdu vědí – instruktoři Nordic Walking Point po celé ČR. Skvělým pomocníkem je i stránka www.nordicwalkinghole.cz s interaktivní kalkulačkou a velikým množstvím užitečných informací.

Kdy dostanu svou objednávku?

Pokud nemám zboží skladem u sebe, objednávám z Nordic sports v Brně.

Objednávky se odesílají 1x týdně a to ve středu (záložně čtvrtek), následující pracovní den u vás zvoní PPL. Při nákupu nad 4 000 Kč je doprava zdarma, jinak za 115 Kč, případně za 149 Kč (u holí nad 120 cm).

Mám zájem o hole a/nebo doplňky!

Výborně, napište prosím svou preferenci, poradím a pomohu Vám s výběrem!

Nejrychlejší spojení: tel. 605 706 356, WhatsAppFacebook Messenger

  souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Zásady ochrany osobních údajů. Odhlásit se mohu kdykoliv. 


  Pokud vám do dvou dnů od odeslání nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání formuláře. Napište mi prosím na info@nezrezneme.cz. Děkuji.

  Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

  Aktuálně doporučuji

  START Cross pro aktivní hůlkaře – 45 % HS karbon

  Cross, alias „křížem krážem“ (45% karbon) je vhodný model pro lidi, co se pravidelně hýbou a chtějí zažít pevný odpich ve svižném tempu. Hole mají již adekvátní pevnost i pro urostlé postavy.

  Nový design roku 2021 v zářivé oranžové barvě! Tento model je vyráběn speciálně pro Nordic sports (ČR) a nikde jinde na světě jej nenajdete!

  Doporučujeme v délce 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135 cm. Jak si vybrat správné hole na Nordic Walking, výšku a poutko najdete speciální stránce www.nordicwalkinghole.cz.

  Cena: 1 799 Kč s klasickým poutkem, 2 199 Kč s click poutkem.

  Velká ledvinka Boll GOGO

  Po dlouhé odmlce jsou tyto skvělé chodecké ledvinky (popis) opět k dispozici! Zájemci, pište prosím na info@nezrezneme.cz nebo vyplňte formulář níže. Cena: 949 Kč

  START X-Trail pro rekreační chodce

  Bohužel, momentálně vyprodány. Sledujte nás, dáme vědět, jakmile se zase objeví na skladě. X-trail je hole, která je již s karbonem (25 %) a tedy pevnější než sklolaminátové Core či Flow. Hodí se pro každého, kdo se chce občas projít a mít z toho dobrý pocit – pro víkendové hůlkaře. Doporučujeme v délce 100, 105, 110, 115, (120 a 125 cm jen lehké váhy). Jak si vybrat správné hole na Nordic Walking, výšku a poutko najdete speciální stránce www.nordicwalkinghole.cz. Cena: 1 399 Kč s klasickým poutkem, 1 799 Kč s click poutkem.