Novinky a články o nordic walking

Berounská parta potřetí

Třígenerační parta z Berouna se do nordicu zamilovala a po dvou setkáních přidává třetí. Tentokrát jsme se vydali na Tetínské vyhlídky zkrácenou verzí Stezky sv. Ludmily. V zapadajícím slunci jsme si užili opravdu kouzelné výhledy, zacvičili si, natrhali planá jablíčka a – jako doposud – se hodně nasmáli… A věřte, že chtějí ještě další trasy! 🙂

Tak příště kam? Nechte se překvapit!

Ráda pro vás a vaše přátele, rodinu nebo kolegy připravím podobné pestré setkání s nordic walking – stačí se ozvat 🙂

Lenka

Rekapitulace: naše první setkání v Berouně a druhé v Solvayových lomech.

Už třetí setkání s partou dospělých a dětí z Berouna. Tentokrát jsme se vydali na Tetínské vyhlídky zkrácenou verzí Stezky sv. Ludmily. Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Základní kurz Nordic walking

Nordic walking od začátku správně! Severská chůze a její technika, cvičení s holemi vlastní vahou, zapůjčení speciálních holí zdarma, pestrý terén s měkkými cestami. Okamžitá zpětná vazba a individuální tipy pro zdravou chůzi a kondici. Lokality v Praze a na Berounsku.

A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Těším se na vás!

Lenka

Kdo se vám na kurzech a lekcích věnuje?

Jsem zapálená a zkušená instruktorka kondiční chůze nordic walking s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT od Mgr. Miroslava Miry, Nordic sports), Nordic walking je moje láska na první odpich už do jara 2016. Zamilujete se také!

Mnohokrát jsem se přesvědčila, že Nordic walking funguje - mně i mým klientům. Zkuste si ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Kromě instruktorování Nordic walking školím počítačové dovednosti, hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a miluji tanec. Baví mne moderní technologie, mluvím pěti jazyky a mám dvě děti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!