Novinky a články o nordic walking

Charitativní běh Berounem 18. 9. 2019

2. 9. 2019 | Pomáháme, Závody

Ve středu 18. září se už potřetí uskuteční charitativní „Běh proti demenci“. Jeho cílem je symbolicky upozornit na problematiku onemocnění demencí u seniorů.

Vítáni jsou běžci (i chodci) všech věkových a výkonnostních kategorií. Trasa o délce 4 km je vhodná i pro rodiče s kočárky. Start i cíl je na Husově náměstí v Berouně, viz https://mapy.cz/s/3rkaM. Začíná se v 17:45 rozcvičkou a v 18:00 se vybíhá.

Startovné ve výši 100 Kč je příspěvkem Domovu sv. Anežky České Charity Beroun, kde se starají o seniory s demencí. Výtěžek můžete zvýšit zakoupením běžeckého-charitativního trička za 300 Kč.

Již od 13 do 17 hodin se na Husově náměstí koná Den bez paměti, individuální poradenství, možnost testování paměti. V rámci běhů bude rovněž možné si změřit tlak, zjistit hladinu cukru či otestovat běžecké boty On Running CZ & SK.

Pořadatelé: Charita Beroun (Facebook) a Rozběháme Česko (Facebook).

Já tam budu – a co vy? Napište mi, potkáme se a půjdeme spolu! ❤🚶‍♀️🚶‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️

Událost na Facebookupřidat do kalendáře. Web Charitativní běh, stránka berounského běhu.

Ve středu 18. září 2019 se už potřetí uskuteční charitativní "Běh proti demenci". Jeho cílem je symbolicky upozornit na problematiku onemocnění demencí u seniorů. Pořadatelé: Charita Beroun a Rozběháme Česko.

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!