Nordic walking – seznamovací lekce zdarma

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 08/04/2019
9:00 - 10:30

Místo konání
Praha, Obora Hvězda, brána Vypich (místo srazu)

Kategorie


Jaro volá, pojďme ven!

Ideální čas zkusit si nordic walking, zdravý pohyb s holemi! Seznamovací lekce v pondělí 8. 4. zdarma pro každého! Nutná registrace na e-mailu info@nezrezneme.cz nebo formulářem níže na stránce.

Pokud máte, vezměte si vlastní hole (pozor, nikoliv trekové!). Pokud hole ještě nemáte, před lekcí si je narychlo nekupujte! Tip: jedinečný interaktivní průvodce světem holí na nordic walking – www.nordicwalkinghole.czZapůjčení holí je zdarma, pouze po předchozí domluvě. Na místě 10 % sleva na koupi holí – poradím vám ty ideální pro váš způsob využití.

Lekce trvá 90 minut. Naučíte se základy chůze s holemi po rovině, do kopce i z kopce, společně se protáhneme a ukážeme si i posilovací cviky s holemi i bez nich (využijeme i cvič-gumy neboli Nordic gym). Budeme se věnovat i stabilizačním cvikům na podporu rovnováhy a skupinovým hrám a cvičením. Provětráte se jarní přírodou, rozhýbete těla, příjemně se naladíte, za chůze si popovídáte s přáteli a poznáte nové, stejně nadšené lidi.

Dbám na individuální přístup, maximální kapacita je 8 účastníků. Dodržuji GDPR.

Lekce se koná za každého počasí, účast je na vlastní zodpovědnost. Doporučuji s sebou láhev vody, případně malou svačinku v batůžku či ledvince (taška přes rameno je nevhodná).

Podrobné informace ohledně místa a času staru zasílám přihlášeným účastníkům.

Ráda zodpovím vaše dotazy a další informace poskytnu na tel.: 605 706 356 či e-mailu info@nezrezneme.cz.

Těším se na společné zážitky!

Vaše Lenka Křivánková
certifikovaná instruktorka kondiční chůze/nordic walking s akreditací MŠMT, členka Nordic Walking Point

Hlásím se!

kód akce: HV-seznameni

mámpotřebuji zapůjčit (níže uvádím svou výšku)

Prohlašuji, že jsem si vědom(a) rizika vyplývajícího z uvedení nepravdivých informací o mém zdravotním stavu. Zejména možnosti úrazu nebo jiných zdravotních komplikací, protože instruktor nebude moci přizpůsobit lekci s ohledem na můj zdravotní stav.

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Privacy Policy. Odhlásit se mohu kdykoliv. 

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi  prosím na info@nezrezneme.cz. Děkuji.

Jsme v kontaktu i na Facebooku? Tam dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras.

Buďte o krok napřed!

Přidejte se k odběratelům našeho občasníku s termíny akcí Nordic Walking, zajímavostmi a inspirací pro vaše kroky.
Holler Box