Domů » Novinky » Vládní opatření a konání sportovních aktivit

Novinky a články o nordic walking

Vládní opatření a konání sportovních aktivit

Bezpochyby všichni sledujete aktuální vývoj situace kolem pandemie koronaviru COVID-19.

Vládní nařízení z doby nouzového stavu se postupně rozvolňují. Od 24. dubna 2020 bylo povoleno “Sportování na venkovních sportovištích, v parcích, v přírodě a na jiných veřejně přístupných místech v menší skupině za splnění definovaných podmínek” (viz web MZ ČR):

Určitě jste – stejně jako já – natěšeni na pohyb venku i na chvíle strávené s prima partou na čerstvém vzduchu 🙂 Nebudeme ztrácet víc času, než je nutné, a přerušené kurzy spustíme v týdnu od 4. května 2020.

Důsledky na konání mých akcí – kurzů a výletů nordic walking

Protože se pohybujeme venku. tedy mimo fitness centra a posilovny, a počet účastníků nepřesáhne 10, i nadále pokračuji s těmito aktivitami:

Takže? Šlapeme dál!

Šest týdnů nedobrovolně zavření doma na home office spolu s dětmi, kterým navíc odpadly kroužky i hudebky, hrozí den co den ponorkou. Pojďme spolu ven zahnat chmury!

Jasná pravidla pro bezpečí všech zúčastněných

Apeluji na všechny účastníky, aby před příchodem na kurz či výlet zodpovědně zvážili svůj aktuální zdravotní stav. Pokud jste se nedávno vrátili ze zemí, vypsaných mezi ohroženými, prosím nechoďte. Na kurzy i výlety budu mít u sebe dezinfekční gely, aby si všichni příchozí před nasazením rukaviček od holí ošetřili ruce (po cestě MHD).

Další pravidla na této stránceprosím čtěte. Jak se říká, neznalost práva neomlouvá 🙂

Užitečné informace

Celé znění opatření, vývoj událostí v čase a informace pro občany najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR

Vše o koronaviru (video): základní pravidla, jak se chránit před nákazou koronavirem a také kontakty, kam se může člověk obrátit pro radu nebo pomoc.


*pokud nebude kurz naplněn, vyhrazujeme si právo na opětovné posunutí jeho zahájení

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!