Domů » Novinky » Když doma, tak aktivně a s úsměvem!

Novinky a články o nordic walking

Když doma, tak aktivně a s úsměvem!

Tento týden odstartovala Kristina Schejbalová na Facebooku ve skupině Nordic Walking CZ štafetu domácího cvičení s holemi i bez nich. V tuto chvíli je jich tam šest 🙂 Podívejte se a přidejte se! Já jsem přispěla krátkou tenisákovou výzvou. Už se těším, až mi napíšete, jak vás tenisáky poslouchaly!

Stále platí, že je žádoucí – pro vaše fyzické i psychické zdraví a pohodu – abyste si vyšli i ven, do lesa, na zahradu, přinejhorším aspoň na balkon!

Jsme v tom spolu a zvládneme to! Myslím na vás.

Lenka

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!