Spolupracujeme

Partneři, se kterými spolupracujeme. Podoby jsou rozmanité – pořádání akcí, sdílení prostor, propagace online i offline, vzájemné doplnění portfolia služeb (pohyb a výživa, koučink…)

Seznamte se:

Nordic Walking Point je značka kvality služeb Nordic Walking. Jedná se o projekt, který si klade za cíl vytvářet, zviditelňovat a podporovat místa, kde se klientům dostane prvotřídních služeb pro provozování Nordic Walking. Certifikace Nordic Walking Point symbolizuje kvalitu a prestiž z hlediska zázemí potřebného vybavení (kvalitních a správných holí), služeb poskytovaných vyškoleným personálem a vhodného terénu.  Nordic Walking Point je autorský projekt Miroslava Miry v oblasti Nordic walking, který vznikl v České republice za chůze v roce 2009. Cílem certifikace Nordic Walking Point je pomoci Vám najít kvalitní služby spojené s Nordic Walking a zviditelnit lidi a místa, které je poskytují. Takové místo je označeno certifikovanou známkou Nordic Walking Point v hodnotě bronzové, stříbrné či zlaté. Další informace, konkrétní místa a lidi najdete na www.nordicwalkingpoint.cz.

Nordic Walking Point je značka kvality služeb Nordic Walking. Jedná se o projekt, který si klade za cíl vytvářet, zviditelňovat a podporovat místa, kde se klientům dostane prvotřídních služeb pro provozování Nordic Walking. Certifikace Nordic Walking Point symbolizuje kvalitu a prestiž z hlediska zázemí potřebného vybavení (kvalitních a správných holí), služeb poskytovaných vyškoleným personálem a vhodného terénu.

Nordic Walking Point je autorský projekt Miroslava Miry v oblasti Nordic walking, který vznikl v České republice za chůze v roce 2009. Cílem certifikace Nordic Walking Point je pomoci Vám najít kvalitní služby spojené s Nordic Walking a zviditelnit lidi a místa, které je poskytují. Takové místo je označeno certifikovanou známkou Nordic Walking Point v hodnotě bronzové, stříbrné či zlaté. Další informace, konkrétní místa a lidi najdete na www.nordicwalkingpoint.cz.

Specialisté na Nordic Walking a Nordic Running v ČR již od roku 2011. Nordic sports vede Mgr. Miroslav Mira (zakladatel severské chůze v ČR a na Slovensku, vyškolen ve Finsku v r. 2003 od zakladatelky Sirpy Arvonen a spol., Suomen Latu, INWA – Master Trainer). V současnosti se věnuje vedení týmů a tvorbě nových programů severské chůze – Nordic Walking, výběru a obchodování kvalitních sportovních nástrojů k pohybu. www.nordicsports.cz

Nordic Walking Challenge je otevřenou sportovní akcí, která se za podpory města Řevnic otevírá široké veřejnosti. Mottem akce je překonat sám sebe, rozšířit sportovní disciplínu Nordic Walking v české sportovní kultuře a pomoci začít s tímto sportem každému zájemci o zdravý pohyb – včetně nevidomých.

Nordic Walking Challenge je otevřenou sportovní akcí, která se za podpory města Řevnic otevírá široké veřejnosti. Mottem akce je překonat sám sebe, rozšířit sportovní disciplínu Nordic Walking v české sportovní kultuře a pomoci začít s tímto sportem každému zájemci o zdravý pohyb – včetně nevidomých.
https://www.facebook.com/nwccrcz

Logo Kudy z nudy

Kudy z nudy je projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele. Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry. https://www.kudyznudy.cz

logo HejbejmeSe.cz

Tým sportovně-relaxačního centra HejbejmeSe.cz nabízí obyvatelům Hostomic i přilehlých obcí sportovní aktivity a péči o kondici těla i ducha. V objektu původní Sokolovny obnovili činnosti především sportovního charakteru a nabízí mj. squash ve třech kurtech, stolní tenis, lekce jemné jógy pro začátečníky a mírně pokročilé. Prostředí návštěvníkům zpříjemní velkoplošná projekce, Fit-bar a možnost posezení nad kávou či zdravými drinky i doplňky stravy v trendu zdravé výživy. Součástí objektu je i prostorná zahrada. https://www.hejbejmese.cz/

ČKNW (Český Klub Nordic Walking) je občanské sdružení podporujícího nový, zdraví prospěšný sport v přírodě, známý jako Nordic Walking (severská chůze).

ČKNW (Český Klub Nordic Walking) je občanské sdružení podporující Nordic Walking (anámý jako severská či kondiční chůze). Každoročně pořádá Nordic Walking Tour s řadou zstavení ve městech či zajímavých místech ČR. Nabízí i řadu vzdělávacích aktivit s pomocí spolupracujících instruktorů nebo s Rekvalifikačním a vzdělávacím centrem Praha. https://www.cknw.cz/

Mgr. Michaela Levíčková, výživová terapeutka se zaměřením na rostlinnou stravu, vám díky Božsky jez, božsky žij poradí, jak žít zdravě ve všech směrech života, včetně spánku, ekodrogerie, biokosmetiky apod.

Mgr. Michaela Levíčková, výživová terapeutka se zaměřením na rostlinnou stravu, vám díky Božsky jez, božsky žij poradí, jak žít zdravě ve všech směrech života, včetně spánku, ekodrogerie, biokosmetiky apod. V Berouně vede oblíbené lekce vinyasa flow jógy ve studiu Samaya. www.bozskyjezbozskyzij.cz

Bc. Tereza Kovačovič, Life Design koučka, psychoterapeutka, trenérka jógy a meditace, která se specializuje na vyladěný život moderních žen.

Bc. Tereza Kovačovič, Life Design koučka, psychoterapeutka, trenérka jógy a meditace, která se specializuje na vyladěný život moderních žen. Společně vyladíte svou životní rovnováhu, zvládnete stres a vyhoření a zjistíte, jak mít čas pro sebe, zdravě jíst, spát, sportovat a tvořitLife designérka Tereza Kovačovič. www.ioriginal.cz/


Máte chuť se mnou spolupracovat?

Stačí mi napsat nebo zavolat. Těším se na vzájemné obohacení a rozšíření obzorů a pole působnosti.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking s akreditací MŠMT, Zlatý Nordic Walking Point®