Tohle video mi dnes padlo do oka na Facebooku Nordic Walking Point. Je v něm krásně vyjádřena jedna z myšlenek nordic walking – potkávejme se, choďme spolu, sdílejme zážitky, pobývejme ve společnosti lidí, kteří jsou nám blízcí a se kterými se cítíme dobře.
Zdroj: YouTube, Miroslav Mira