Domů » Novinky » Zahájení Nordic Walking Tour, Praha-Kunratice, 6. 6. 2020

Novinky a články o nordic walking

Zahájení Nordic Walking Tour, Praha-Kunratice, 6. 6. 2020

Začátek letošního ročníku Nordic Walking Tour byl kvůli nouzovým opatřením několikrát posouván. Konečně jsme se dočkali a v sobotu 6. června odstartuje již po jedenácté sportovně-společenská akce, které se každý rok účastní početné zástupy aktivních lidí, kteří chtějí strávit příjemný čas pohybem v krásném prostředí Kunratického lesa.

Já a další instruktorky se vám budeme věnovat od 9 do 15h – seznámíme vás s technikou nordic walking a budeme vás doprovázet na trase, společně si zacvičíme a protáhneme těla.

Přijďte se provětrat po nucené pauze, načerpat inspiraci pro aktivní pohyb a setkat se s přáteli!

Na Facebooku Nezrezneme.cz se můžete potěšit fotkami ze startu loňského, jubilejního 10. ročníku, který se konal v Divoké Šárce.

EDIT: na tomto zastavení Nordic Walking Tour jsem měla tu čest vystoupit v moderovaném živém vstupu pro Studio 6 na ČT24podívejte se!

Společné foto ze slavnostního zahájení jubilejního 10. ročníku Nordic Walking Tour, 13. 4. 2019 v Divoké Šárce

Kdo se Vám bude věnovat?

Ing. Lenka Křivánková

instruktorka kondiční chůze s nejvyšší kvalifikací (akreditace MŠMT)
Zlatý Nordic Walking Point

 Jsem zapálená a zkušená instruktorka Nordic walking. Severská chůze je moje láska na první odpich. Zamilujete se také!

Kondiční chůze je vhodná pro každého, kdo má ruce a nohy a chce celoročně trávit smysluplný čas v přírodě. Hodně sedíte? Děláte často jednostranné pohyby? Se speciálními holemi si půjdete pro rovnější, pružnější a pohyblivější tělo, uvolněnou mysl a celkově aktivnější, spokojenější život!

A co dělám, když zrovna nevedu lekce nebo kurzy Nordic walking? Jsem odjakživa “ajťák”, baví mne moderní technologie a školím digitální dovednosti. Hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa, miluji tanec, mluvím pěti jazyky a mám dvě dospívající děti. 

Z vlastní zkušenosti i z práce s klienty vím, že Nordic walking funguje! Zkuste ho se mnou! Ráda vám budu trpělivým, důsledným a laskavým průvodcem.

Lenka

Po celé ČR se Vám budou s láskou a pečlivostí věnovat mí zkušení kolegové-instruktoři ze sítě Nordic Walking Point.

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking. Najdete mne na Nezrezneme.cz nebo někde venku :)

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!