Plánované akce

Minikurz Nordic Walking

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 16. května 2020
9:30 - 12:30

Místo konání
Praha 6, Obora Hvězda, Pražská brána - Vypich (místo srazu)

Kategorie


Dopolední minikurz nordic walking s přidanou hodnotou.

Čeká vás seznámení s touto poměrně mladou aktivitou, dozvíte se něco o vybavení, technice chůze s hůlkami, pohybových stereotypech, základních principech severské chůze, o jejím přínosu pro tělo, ale i negativních důsledcích při nesprávné technice nebo špatně zvolených holích, i něco málo z historie nordic walking.

Samozřejmostí je protažení svalů před i po chůzi, chůze v terénu, vyzkoušíte si chůzi do kopce i z kopce. Celý minikurz je veden prakticky, takže minimum teorie, maximum vlastní zkušenosti!

Minikurz trvá přibližně 3 hodiny.

Hůlky si rozhodně nekupujte, pokud je nemáte, na kurzu vám je zdarma zapůjčím.

Pojďte si užít radost ze zdravého pohybu se zkušenou, vlídnou a důslednou instruktorkou! PS: bránice je taky sval 🙂

Cena: 540 Kč


Hlásím se!

Kód akce: Minikurz-NW-160520

  mámpotřebuji zapůjčit (níže uvádím svou výšku)

  Prohlašuji, že jsem si vědom(a) rizika vyplývajícího z uvedení nepravdivých informací o mém zdravotním stavu. Zejména možnosti úrazu nebo jiných zdravotních komplikací, protože instruktor nebude moci přizpůsobit lekci s ohledem na můj zdravotní stav.

  Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Zásady ochrany osobních údajů. Odhlásit se mohu kdykoliv. 

  Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište nám prosím na info@nezrezneme.cz. Děkujeme.

  Doporučuji sledovat událost na Facebooku (vyznačit Mám zájem / Zúčastním se), budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi. Na Facebook dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras. Sledujete nás? 🙂

  A kam příště?

  Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

  Těším se na vás!

  Lenka