130 let první trasy KČT: Karlštejn-Svatý Ján

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 22. června 2019
10:00 - 14:00

Místo konání
Karlštejn, vlakové nádraží

Kategorie


Poznejte s námi historicky první značenou trasu Klubu českých turistů u nás! V sobotu 22. června se vydáme po Cestě Vojty Náprstka z Karlštejna do Svatého Jána pod Skalou. V cíli pochodu o délce 9,5 km je připraven bohatý program Klubu českých turistů včetně tradiční Svatojánské pouti.

Sraz mezi 10:00 a 10:25 poblíž vlakového nádraží v Karlštejně, odchod v 10:30. Počkáme na ty, kteří přijedou vlakem z Berouna a Prahy (jezdí každou půl hodinu). Přihlášeným budou zaslány podrobnosti.

Co s sebou na výlet? V článku najdete pár tipů 🙂

Uvedený čas ukončení akce je orientační a týká se odhadovaného času příchodu do cíle. Tam je již na každém, jak dlouho se bude chtít zdržet 🙂

Cena: 250 Kč, s permanentkou 200 Kč.

Těším se na společné zážitky!

Lenka


Hlásím se!

kód akce: Vylet-130let-220619
V poznámce prosím uveďte, jak se do Karlštejna dopravíte. Děkuji.


beru si vlastníneberu sipotřebuji zapůjčit (níže uvádím svou výšku)

já sám/samas partnerems dítětems více dětmise psem

souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a informací o pořádaných akcích a se zpracováním osobních údajů dle Privacy Policy. Odhlásit se mohu kdykoliv. 

Akce na Facebooku: doporučuji vyznačit „Mám zájem“ nebo „Zúčastním se“. Budete pak informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na info@nezrezneme.cz. Děkuji.

Na Facebook dávám novinky, fotky z akcí i inspiraci z vlastních tras. Sledujete nás? 🙂