Novinky a články o nordic walking

Nordic Walking Challenge 2019

13. 5. 2019 | Nordic Walking Challenge, Pomáháme

Již po čtvrté proběhne 18. května 2019 v České republice Nordic Walking Challenge, závod v severské chůzi, který spojuje vidomé a zrakově hendikepované příznivce zdravého pohybu.V sobotu 18. května 2019 se v Lesním divadle v Řevnicích koná 4. ročník benefičního závodu v nordic walking, Nordic Walking Challenge. Organizátor, Nordic Walking Challenge z.s., je nezisková organizace, která se věnuje integraci nevidomých a slabozrakých do sportovní aktivity severské chůze známé též jako Nordic Walking. Sama jsem měla možnost vyzkoušet si práci traséra s nevidomým Martinem.

Ať už se rozhodnete závodit či si jen projít 6 km trasu brdskými lesy, čeká na vás bohatý doprovodný program. Lákadlem letošní Nordic Walking Challenge je AR-Terapie aneb vědomé lezení po stromech.  Proběhnou i instruktáře nordic walking, na kterých se setkáme spolu. Především však zažijete jedinečnou atmosféru závodu, který spojuje vidomé a zrakově hendikepované příznivce zdravého pohybu.

Posledním dnem pro registraci závodníků (vidomých i nevidomých) je dnešek, 13. května.

Přijďte podpořit sportování zrakově hendikepovaných na tuto zážitkovou sportovní akci! Podrobnosti (profil trati, propozice, informace pro traséry) najdete na stránkách akce www.nwccr.cz.

Sdílej příspěvek

Sdílej příspěvek se svými přáteli!